“Latgales diena 2023” aicinās jūs just, darīt un radīt

Tā ir vieta, kur jūt.

Pasaules līmeņa māksla, kas iedvesmo un sniedz spēku jaunām idejām.

Tā ir vieta, kur dara.

Veiksmīga uzņēmējdarbība, kas atzīta un augsti novērtēta ārpus mūsu robežām.

Tā ir vieta, kur rada.

Sevis apzināšana un tradīciju laikmetīga turpināšana no paaudzes paaudzē.

Latgale – vienmēr laba ideja!

 

Šī gada 8. novembrī  Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina sagaidīt patriotiskāko mēnesi Latvijas vēsturē ar vērienīgu tiešraides pasākumu “Latgales diena 2023”, kas no pl. 18.00 būs skatāms Delfi Live un Latgales plānošanas reģiona Facebook lapā translācijā no “Fantadroms – Teikums” Rīgā.

Pasākuma laikā izzināsim Latgales čaklo mājražotāju un talantīgo amatnieku piedāvājumus, iepazīsimies ar drosmīgiem Latgales uzņēmējiem,  godināsim Latgales uzņēmējdarbības centra organizētā konkursa “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2023” laureātus, izbaudīsim jestro Turku sievu apdziedāšanu, iegrimsim Ilonas Bageles, Daiņa Skuteļa un citu mākslinieku priekšnesumos, kā arī ļausimies pasākuma vadītāju – digitālā satura autora Laura Zalāna un atraktīvās saimnieces Vijas Kudiņas uzburtajai atmosfērai!

“Latgales diena” ir pasākums, kas jau trešo gadu kļūst par Latgales plānošanas reģiona gada nogales vērienīgāko notikumu. Tas ir veltīts Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un Latgales kā tūrisma galamērķa prezentēšanai, jo Latgale tā ir vienmēr laba ideja.

Aicinām sekot līdzi aktuālajai informācijai par “Latgales dienas 2023” norisi Latgales plānošanas reģiona interneta vietnē www.lpr.gov.lv , Latgales plānošanas reģiona un projekta UAP Latgale Facebook lapā.

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

#EEANorwayGrantsLatvia #EEANorwayGrants

Papildu informācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr.: +371  26467137