Sīkdatņu lietošana

Sīkdatņu lietošana tīmekļa vietnē www.lpr.gov.lv

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Safari u.c.) saglabā lietotāja (apmeklētāja) galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē) brīdī, kad lietotājs apmeklē tīmekļa vietni, lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt apmeklētāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt, ar mērķi uzlabot vietnes lietošanas pieredzi.

Tīmekļa vietne www.lpr.gov.lv  izmanto sīkdatnes (angļu val. “cookies”). Lietojot vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

 

Vietnē www.lpr.gov.lv izmantotās sīkdatnes

Latgales plānošanas reģions izmanto statistikas sīkdatnes, kas ļauj analizēt un izprast, kā vietnes apmeklētāji mijiedarbojas ar tīmekļa vietni, analizēt apmeklētāju skaitu un intensitāti. Ir arī sīkdatnes kas atseko vai apmeklētājs ir devis atļauju izmantot sīkdatnes, un kādu valodu tas izvēlējās. Tās paliek apmeklētāja galaiekārtā pēc mūsu tīmekļa vietnes apmeklēšanas. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu.

Vietnes darbībai nepieciešamās sīkdatnes ir:

pll_language – nepieciešama lai vietne atcerētos izvēlēto valodu;

pum-95253 – nepieciešama lai atkārtoti nerādītos uzpeldošais paziņojums;

cmplz_banner-status, cmplz_consented_services, cmplz_functional, cmplz_marketing, cmplz_policy_id, cmplz_preferences, cmplz_statistics – šī sīkdatņu grupa atspoguļo lietotāja izdarīto izvēli sīkdatņu izmantošanas nosacījumu uzpeldošajā logā.

 

Atteikšanās no sīkdatņu izmantošanas

Jums ir tiesības nepiekrist šādu statistisku datu veidošanai, uzkrāšanai un apstrādei, jebkurā laikā manuāli atslēdzot sīkdatņu apstrādes mehānisma lietošanu pārlūkprogrammā.

Mainīt sīkdatņu iestatījumus vai tās dzēst iespējams interneta pārlūkprogrammas iestatījumos. Pievienojam saites uz populārāko pārlūkprogrammu sīkdatņu pārvaldības informācijas resursiem

Vairāk informācijas, kā kontrolēt sīkdatnes atbilstoši ierīces pārlūkprogrammai, var atrast tīmekļvietnē: www.aboutcookies.org.

 

Sīkdatņu uzglabāšana.

Statistiskas sīkdatnes glabājas pastāvīgi vai līdz brīdim, kamēr tās tiek speciāli izdzēstas.

 

Izmaiņas sīkdatņu politikā

Latgales plānošanas reģions var pārskatīt un grozīt savu sīkdatņu politiku. Lūdzam regulāri pārbaudiet sīkdatņu politiku, lai iepazītos ar tajā veiktajām izmaiņām.

 

Ar papildus informāciju par personas datu apstrādi aicinām iepazīties tīmekļvietnes sadaļā lpr.gov.lv/lv/padome-l2f3/personas-datu-apstrade-latgales-planosanas-regiona