Piesakies projekta “UAP Latgale” noslēguma konferencei “ATBALSTĪT. IZGLĪTOT. IEDVESMOT.”

Rezervē datumu un piesakies!

2024. gada 4. aprīlī plkst. 11:00

Augšdaugavas novada kultūras centrs “Vārpa”

Dobeles iela 30, Daugavpils

Pieteikšanās līdz 21.03.2024. aizpildot pieteikuma anketu:  ej.uz/registracija_konference_

Tuvojoties Latgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” projekta noslēgumam, aicinām pietiekties konferencei “ATBALSTĪT. IZGLĪTOT. IEDVESMOT., kas  notiks 2024. gada 4. aprīlī no plkst. 11:00 līdz 16:00  Augšdaugavas novada kultūras centrā “Vārpa,” Dobeles ielā 30, Daugavpilī.”. Uz konferenci īpaši tiek aicināti pašvaldību speciālisti, kas nodarbojas ar attīstības jautājumiem un uzņēmējdarbības nozari, pedagogi, izglītības pārvalžu darbinieki un pedagogi, kas saistīti ar interešu izglītības programmu “Es-uzņēmējs!” ieviešanu, pašvaldību jaunatnes lietu speciālisti,  plānošanas reģioni, uzņēmējus pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, uzņēmēji un potenciālie investori.

ATBALSTĪT.

Konferencē apspriedīsim projekta īstenotās aktivitātēs, sasniegumus un rezultātus, uzņēmējdarbības atbalsta mehānismus Latgalē, kā arī pieredzi darbam ar jauniešiem uzņēmējdarbības attīstības jautājumos Norvēģijā.

IZGLĪTOT.

Runāsim par labās prakses piemēriem interešu izglītības programmas “Es-uzņēmējs!” tapšanā un ieviešanā, par realizētajiem semināriem, konkursiem un nometnēm kā esošo un topošo uzņēmēju atbalsta mehānismu.

IEDVESMOT.

Runāsim par uzņēmējspēju kompetenču attīstīšanu jauniešiem, kas nākotnes izaicinājumos radīs motivāciju un pamatus izaugsmei – uzņēmējdarbības attīstībai Latgalē.

Sīkāka darba kārtība tiks paziņota tuvākajā laikā!

Konferenci rīko Latgales plānošanas reģions Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros. Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!