LPR aicina pieteikt dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2022”

Piesaki dalību inovatīvu biznesa ideju konkursā „Nākotnes atslēga 2022” ar iespēju 7 labākajiem biznesa ideju autoriem saņemt galveno balvu: pilnībā apmaksātu pieredzes apmaiņas braucienu uz Norvēģiju, lai iepazītos ar šīs valsts labās prakses piemēriem veiksmīgas uzņēmējdarbības attīstībā.

Konkursu organizē Latgales plānošanas reģions (LPR) Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” projekta Nr. LV-LOCALDEV-0001 ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” (UAP Latgale) ietvaros sadarbojoties ar Latgales uzņēmējdarbības centru.

“Biznesa idejas bieži rodas kā lieliski izaicinājumu vai problēmsituāciju risinājumi, tādēļ aicinām konkursā iesaistīties ikvienu interesentu, kurš lolo kādu aizraujošu un inovatīvu ideju, kuru vēlas attīstīt, taču ir pietrūcis drosmes vai zināšanu, kā to paveikt! Konkursa ietvaros piedāvājam ne tikai gūt pārliecību par savu ideju vai projektu, prezentējot to kompetentiem ekspertiem, bet arī pirms tam iegūt nepieciešamās uzņēmējdarbības prasmes, piedaloties bezmaksas semināros par biznesa ideju ģenerēšanu, veiksmīgu idejas attīstīšanu un tās prezentēšanu!” aicina Latgales plānošanas reģiona Administrācijas vadītāja Iveta Maļina – Tabūne.

Konkursā aicināti piedalīties interesenti divās vecuma grupās:

  • “konkursa dalībnieks – jaunietis” – jebkurš Latgales reģiona iedzīvotājs ar deklarēto dzīvesvietu kādā no Latgales pašvaldībām vecumā no 16 līdz 18 gadiem;
  • “konkursa dalībnieks” – jebkurš Latgales reģiona iedzīvotājs ar deklarēto dzīvesvietu kādā no Latgales pašvaldībām vecumā no 18 gadiem (vecums iesniegšanas brīdī).

Konkurss norisināsies 2 kārtās. Pirmajā kārtā tiks vērtēti biznesa ideju pieteikumi un izvirzīti līdz divdesmit spēcīgākie biznesa ideju autori, kuri konkursa otrajā kārtā savu biznesa ideju prezentēs Vērtēšanas komisijai klātienē (vai tiešsaistē).

Pieteikšanās biznesa ideju konkursā ir atvērta līdz 2022.gada 31.martam, nosūtot biznesa idejas PIETEIKUMU uz e-pasta adresi uap.latgale@lpr.gov.lv.

Konkursa mērķis ir veicināt uzņēmējdarbību, nodarbinātību, jauniešu uzņēmējspējas un Latgales reģiona konkurētspējas sekmēšanu, īstenojot inovatīvas idejas un reģionam specifiskas aktivitātes.

Plašāka informācija lasāma konkursa NOLIKUMĀ. Biznesa ideju konkursa pieteikums ir atrodams šeit. Papildus tam ir pieejams arī informatīvā semināra par biznesa ideju konkursa pieteikšanās un organizēšanas kārtību video ieraksts, ar kuru iespējams iepazīties šeit.

Pasākuma ietvaros ar vadmotīvu “Neviens nav neaizvietojams, toties ikviens var kļūt neatkārtojams!” 2022.gada 24. un 25.martā tiešsaistē notika divu pēcpusdienu pasākums: NEdarbnīca “Biznesa ideju ģenerēšana un attīstīšana”, kas sniedza ieskatu tajā, kas ir laba biznesa ideja un kā tādu uzģenerēt un kā attīstīt jau esošu ideju, lai tā kļūtu konkurētspējīga, inovatīva? Jo – viena ideja spēj radīt inovatīvus risinājumus, uzlabot tehnoloģijas un mainīt pat ietekmes sfēras!

NEdarbnīcu video ieraksts:

 

Aicinām sekot līdzi informācijai konkursa organizatoru oficiālajā mājas lapā www.lpr.gov.lv, sociālo tīklu lapās www.facebook.com/UAPLatgale, www.tiktok.com/@latgalebiznesam  vai www.instagram.com/latgale_biznesam/.

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrantsLatvia

Papildus informācija:
uap.latgale@lpr.gov.lv
Tālr. +371 29957750