Informatīvais seminārs “Iepazīsti Neredzīgo sportu” Rēzeknē

Latvijas Neredzīgo sporta savienība (LNSS) aicina uz informatīvu semināru pašvaldības speciālistiem, NVO pārstāvjiem un visiem interesentiem Latgalē un Rēzeknes novada pašvaldībā, kas notiks 29.aprīlī pulkstens 13.00, Latgales mācību centra telpās Atbrīvošanas alejā 121b, Rēzeknē.

Projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros risināsies informatīvais seminārs ciklā “iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”.

LNSS prezentēs, demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos, īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgo sporta notikumu klāstu, kas kā pirms pandēmijas, tā arī sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā, sekmīgi darbojās Latvijā līdz šim un iezīmēs iespējas kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022.gadā.

Īpaši aicina iespēju klātienes seminārā viesoties novada pilsoniskās sabiebrības pārstāvjus.

Aicinām pastāstīt par šo notikumu Jūsu draugiem, cilvēkiem ar redzes invaliditāti, lai viņi uzzinātu par iespējām, kā darīt ikdienu pilnvērtīgāku.

P.S. Aicina pievienoties arī pārstāvjus no Balviem, Ludzas un Varakļāniem.

Avots: Latvijas Neredzīgo sporta savienība