Arī šogad notiks vērienīgs pasākums “Latgales diena”

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, arī šogad Latgales plānošanas reģions (LPR) aicina sagaidīt novembri ar vērienīgu tiešraides pasākumu “Latgales diena 2022”, rosinot iepazīt Latgali arvien no jauna!

Peru alpakas – Naujenē?
Pilsdrupas Ludzā – kā Pompejā!
Silenē ir SPA kā Taizemē. Pat vēl labāk!
Un kafija Lendžos smaržo kā Brazīlijā!
Tev nav jāattīsta bizness Tokijā, dari to nākotnes iespēju reģionā –
Latgales speciālajā ekonomiskajā zonā!

Rezervē 9.novembri jau tagad un “Apceļo pasauli Latgalē!” – Latgales dienā no plkst 18:00 tiešraidē no “Fantadroms” Delfi Live un Latgales plānošanas reģiona Facebook lapā.

 

Pasākuma laikā izzināsim Latgales čaklo mājražotāju un talantīgo amatnieku piedāvājumus; iepazīsimies ar drosmīgiem Latgales uzņēmējiem, godinot Latgales uzņēmējdarbības centra organizētā konkursa “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva” laureātus; izbaudīsim populāru mākslinieku – Dināras Rudānes, grupas “Baritoni” un Vinetas Elksnes priekšnesumus, kā arī lielisko pasākuma vadītāju – pazīstamā latgaliešu influencera Laura Zalāna un vienmēr atraktīvās saimnieces Vijas Kudiņas – uzburto atmosfēru un sagādātos pārsteigumus!

“Latgales diena” ir pasākums, kas jau otro gadu kļūst par LPR gada nogales vērienīgāko notikumu, kas ir veltīts Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un reģiona kā tūrisma galamērķa prezentēšanai.

Aicinām Latgales uzņēmējus, mājražotājus un amatniekus pieteikties dalībai pasākumā, aizpildot pieteikuma anketu ej.uz/REGISTRACIJA_Latgales_Diena_2022

Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai par “Latgales dienas 2022” norisi Latgales plānošanas reģiona interneta vietnē www.lpr.gov.lv un projekta UAP Latgale Facebook lapā.

Rezervē 9.novembri un APCEĻO PASAULI LATGALĒ kopā ar mums!

Pasākumu rīko Latgales plānošanas reģions Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai! #EEANorwayGrantsLatvia, #EEANorwayGrants

 

 

Papildus informācija:uap.latgale@lpr.gov.lv, Tālr. +371  29118992

www.facebook.com/UAPLatgale

lpr.gov.lv/lv/regionalie_projekti/uap-latgale/