Latgales jauniešus aicina īstenot sapni par savu biznesu

Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centrs (LUC) aicina izglītības iestāžu pēdējo klašu skolēnus piedalīties tiešsaistes  seminārā “Īsteno sapni par savu biznesu”, kas notiks 2021. gada 4. novembrī plkst. 15.00 – 17.00 ZOOM platformā.

Šogad nodarbību vadīs Andris Ahromkins – pasniedzējs, uzņēmējs, individuālo un grupu nodarbību treneris ar plašu starptautisku pieredzi attiecību veidošanā, karjeras izglītībā un uzņēmējdarbībā. Andris ir starptautiskās karjeras un uzņēmējdarbības attīstības programmas “Start Strong” autors un vadītājs. Šī programma septiņu gadu laikā ir palīdzējusi uzsākt karjeru un uzņēmējdarbību vairāk kā 30 000 jauniešu un pieaugušo.

Vai tev ir uzņēmēja gēns? Nodarbības laikā tu noskenēsi sevi ar “Speed Scan” metodi un atradīsi savus spēka punktus, talantus un biznesa prasmes, bet formula “Burvju trijnieks” atklās tavas galvenās superspējas. Tu arī iemācīsies attīstīt savās spējas ikdienā un izmantot tās, uzsākot uzņēmējdarbību.

Kā uzmanīties no lamatām pašā uzņēmējdarbības sākumā, kā izkustēties no vietas brīdī, kad neizdodas, un kā neiekrist naudas slazdā? Uz šiem jautājumiem tu atbildēsi, spēlējot improvizācijas spēli “Yes, but…”. Tu uzzināsi, kā paredzēt nākotni un saprast tendences, ceļojot pretī mērķim. Bet vingrinājumi “Hunter”, “Finger Puzzle” un “Train” veicinās jaunrades, radošuma un drosmes attīstīšanu.

Semināra noslēgumā dzirdēsim veiksmes stāstus par Latvijas jauniešiem uzņēmējdarbībā. Desmit aktīvākie dalībnieki saņems vērtīgas balvas.

Būs intresanti! Nenokavē!

Piesakies semināram  līdz 03.11.2021. šeit.

Pasākuma programma: Programma 04.11.2021.