Īsteno savu biznesa ideju Latgalē!

Katru augusta trešdienu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Daugavpils biznesa inkubatorā notiek koprades dienas. 8.augustā VARAM remigrācijas pilotprojekta remigrācijas koordinatore Latgalē Astrīda Leščinska tikās ar biznesa inkubatora speciālistiem, lai pārrunātu remigrantu iespējas attīstīt savu biznesa ideju inkubatorā.  

Inkubatora speciālistes Jeļena Dedele un Iveta Karabeška norādīja, ka šeit tiek gaidīts ikviens, kurš grib uzsākt uzņēmējdarbību un satikt sev līdzīgi domājošus cilvēkus.

Turklāt 7. augustā ir atklāts LIAA inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss”! Ikviens var pieteikt savu ideju, apgūt biznesa pamatus, saņemt finansējumu un biznesa inkubatoru atbalstu tās realizācijai! Tā ir iespēja iziet profesionālas apmācības pieredzējušu uzņēmēju vadībā, gūt vērtīgus kontaktus sava biznesa tālākai attīstībai un noslēgumā sacensties par iespaidīgām naudas balvām, lai iegūtu pirmo kapitālu idejas realizācijai. Pasākumu jau desmito reizi organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Uzņēmējs var būt ikviens, sākot no skolēniem, kuri ir vismaz 18 gadu vecumā, līdz sirmam vecumam. Galvenais vērtēšanas kritērijs ir degsme un gatavība uzsākt uzņēmējdarbību ar vēl nebijušu biznesa ideju Latvijas vai pasaules mērogā. Vairāk informācijas  www.idejukauss.lv.

Kā norādīja remigrācijas koordinatore Latgalē tautieši atgriežas dzimtajā novadā ar dažādām interesantām biznesa idejām, iedvesmojoties no ārzemju uzņēmējiem. Iespējams, kāds no viņiem izmantos šo iespēju un īstenos savu sapni!

Daugavpils biznesa inkubators:

Viestura iela 2, Daugavpils, LV-5401, Latvija

+371 62401094

daugavpils@liaa.gov.lv

Darba laiks: darba dienās 8.30–17.00