Notika pārrobežu seminārs Utenas apriņķī

Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. – 2013. gadam projekta LLI-050 „Joint water-based tourism offering in Latgale region and Utena county” ietvaros 2009.gada 21.-22.oktobrī notika pieredzes apmaiņas brauciens pa Utenas apriņķi Latgales tūrisma speciālistiem un uzņēmējiem, kā arī pārrobežu darba grupas seminārs.


Pieredzes apmaiņas brauciena laikā Latgales reģiona 20 tūrisma speciālisti un uzņēmēji tika iepazīstināti ar Utenas apriņķa tūrisma resursiem un produktiem, tajā skaitā aktīvās atpūtas iespējām, Aukštaitijas kulinārā mantojuma tīkla uzņēmumiem, kā arī projekta ietvaros labiekārtotajām publiskās atpūtas vietām pie Alauskas ezera Utenas rajonā.
Savukārt, pārrobežu darba grupas seminārā, kas notika 21.oktobrī V. Čepulienes viesu mājā, Saldutišķos, Utenas rajonā, Utenas apriņķa tūrisma speciālisti prezentēja 7 jaunus pārrobežu tūrisma maršrutus Baltijas Ezeru Zemes Utenas apriņķa teritorijā, tādus kā “Baltijas Ezeru zeme gardēžiem”, “Zirgs – veselībai, skaistai stājai un dvēseles harmonijai”, “Laimes loks – nostāsti un teikas”, “Iepazīsti Baltijas Ezeru zemi caur amatu tradīcijām”, kā arī kultūrvēsturiskais maršruts, ziemas piedāvājumu maršruts un velomaršruts.
Semināra laikā arī tika apspriesta mārketingu materiālu izdošana, kā arī dalība starptautiskajās izstādēs „Balttour 2010” un „Vivatour 2010”.

Fotogalerija