Nepalaid garām iespēju uzlabot zināšanas uzņēmējdarbībā

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar SIA „Mācību un konsultāciju centrs ABC” projekta „Uzņēmējdarbības attīstības kapacitātes veicināšana Latgales-Utenas pārrobežu reģionā, akronīms REGION INVEST”, LLII-119, aicina interesentus pieteikties sekojošām apmācību programmām:

  • „Biznesa vadība” ar nosaukumu „Stratēģiskā biznesa vadība un biznesa attīstības iespējas Lietuvas-Latvijas pārrobežu reģionā”
  • „Bizness iesācējiem” ar nosaukumu „Biznesa uzsākšana Latvijas-Lietuvas pārrobežu reģionā”
  • Eksporta plānošana Latgales-Lietuvas pārrobežu reģionā.

Nodarbību laika grafiks un norises vieta:

Biznesa vadība (10 ak.st.)01.-02.12.2011.Plkst.11.00Daugavpils Universitāte, 310.auditorijaVienības iela 13, Daugavpils
Eksporta plānošana (6 ak.st)08.12.2011.Plkst.11.00Daugavpils Universitāte, 310.auditorijaVienības iela 13, Daugavpils
Bizness iesācējiem (6 ak.st)09.12.2011.Plkst.11.00Rēzeknes 1.vidusskola aktu zāleDzirnavu iela 3a, Rēzekne

Apmācību mērķis ir uzlabot esošās iemaņas, apgūt jaunas zināšanas, veicināt konkurenci biznesa iesācējiem, uzņēmējiem, studentiem, kā arī sniegt informāciju un atbalstu biznesa informāciju centru, biznesa inkubatoru, Reģiona uzņēmējdarbības atbalsta un pašvaldību pārstāvjiem. Trīs apmācību programmu laikā tiks izskatītas tādas tēmas, kā stratēģiskā vadība un biznesa attīstības resursi perspektīvajos reģiona uzņēmumos/sektoros, uzņēmumu un reģiona efektīva ārvalstu tiešo investīciju piesaiste un īstenošana, idejas un pareizu stratēģiju nozīmīgums investīciju piesaistē, biznesa uzsākšanai nepieciešamie resursi, stratēģiskā vadība, tiesiskie aspekti, eksporta plānošana, tirgus izpēte un vadības sistēmas.
Apmācību programmu dienas kārtība pieejama pielikumā.

Papildus biznesa iesācējiem, esošiem uzņēmējiem, uzņēmumiem eksportētājiem, studentiem, kā arī biznesa informāciju centru, biznesa inkubatoru, Reģiona uzņēmējdarbības atbalsta, pašvaldību pārstāvjiem un investīciju un stratēģiskās attīstības iestādēm ir unikāla iespēja līdz 2011.gada 31.decembrim saņemt profesionālu speciālistu konsultācijas biznesa iesācējiem un konsultācijas eksporta plānošanā gan uzreiz pēc apmācībām, gan pēc iepriekš saskaņota grafika.

Dalība apmācībās un biznesa konsultācijas ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošināti apmācību materiāli un kafijas pauze.
Lai pieteiktos apmācībām, sūtītiet pieprasījumu uz e-pastu: iveta.mukane@latgale.lv vai zvaniet pa tālruni 65428111, 29193915.
Konsultācijas tiek sniegtas pēc iepriekš saskaņota grafika, zvanot pa tālruni 26457924 vai arī rakstot uz e-pastu kristine.stanevica@abc.edu.lv

Jautājumu gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet:

Iveta Mukāne
REGION INVEST projekta vadītāja
Latgales plānošanas reģions
Tālr.: +371 65428111, +371 29193915
E-pasts: iveta.mukane@latgale.lv
________________________________________
Šis dokuments ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par šī dokumenta saturu atbild Latgales plānošanas reģions un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības oficiālo viedokli.