Tiek rīkots mācību seminārs “Kompetencē esošie juridiskie jautājumi”

Lai uzlabotu iedzīvotāju konsultatīvo padomju un kopienu pārstāvju juridiskās zināšanas efektīvas darbības nodrošināšanai, 2024. gada 13. janvārī plkst. 10.00 Preiļos, Kooperatīva ielā 6 (3. stāvā), tiek rīkots sešu stundu mācību seminārs “Kompetencē esošie juridiskie jautājumi”. Semināra laikā būs iespēja iegūt zināšanas par to, kā iedzīvotāju konsultatīvajām padomēm un kopienu iniciatīvu grupām risināt juridiskus jautājumus, kas ietver lēmumprojektu izstrādi, protokolu gatavošanu, komunikācijas veidus ar pašvaldību u. c.

Pieteikšanās mācībām līdz 11. janvārim. Tiešsaistes pieteikuma anketa – ŠEIT.

Semināru rīko biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar biedrību “Preiļu nevalstisko organizāciju centrs” un Preiļu novada pašvaldību.

Seminārs notiek Kultūras ministrijas un Dienvidlatgales NVO atbalsta centra noslēgtā “Līdzdarbības līgums par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības un starpkultūru sadarbības attīstības un mazākumtautību nevalstisko organizāciju līdzdalības veicināšanas jomā Latgales reģionā” (Nr.: Nr.2.5-11-207) ietvaros.

Logo