Notiks jauno līderu un PSO tīklošanās Līvānos

2024. gada 22. janvārī Līvānu novada Multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Kvartāls (Lāčplēša iela 28, Līvāni) no plkst. 15.00 līdz 18.00 biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) projekta “Demokrātijas akadēmija”* ietvaros rīkojauno līderu un PSO tīklošanās pasākumu “Tavās rokās – pasauli kustināt!”, kura mērķis ir diskutēt un stiprināt izpratni par demokrātiskās līdzdalības un iesaistes nozīmi pilsoniskās sabiedrības veidošanā, kā arī paaugstināt līdzdalības un iesaistes kapacitāti, motivējot iesaistīties savas kopienas sabiedriskajā dzīvē un kopienas attīstībā.

Kopīgiem spēkiem meklēsim atbildes uz šādiem jautājumiem:

  1. Kāpēc jābūt pilsoniski aktīvam un kāds ir labums no tā?
  2. Kā es varu iesaistīties un būt aktīvs pilsonis ?
  3. Kāds ir pilsoniski aktīvs cilvēks?

Tīklošanās laikā būs iespēja uzzināt aktuālāko informāciju par iedzīvotāju un pilsoniski sabiedrisko organizāciju līdzdalības iespējām un atbalstu nevalstiskajām organizācijām Līvānu novadā, dzirdēt labās prakses piemērus un izveidot pilsoniski aktīva cilvēka portretu, ieskatīties “Demokrātijas spogulī” u. c.

Lai piedalītos pasākumā, aicinām reģistrēties līdz 20.01.2024, tiešsaistes anketa – ej.uz/da_līvanos. Ņemot vērā, ka vietu skaits ir ierobežots, aicinām pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi.

Jautājumu gadījumā lūgums sazinieties pa tālruni: +371 26030416 vai e-pastu: oksanasorocina@inbox.lv

Informācijai:
*-Demokrātijas akadēmija ir iniciatīva, kuru realizē Latvijas nevalstiskās organizācijas – biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu un Zemgales NVO centru, apvienojot organizāciju līdzšinējo pieredzi un ekspertīzi, kas gūta 20 gadu garumā NVO sektora un pilsoniskās sabiedrības stiprināšanas aktivitātēs, lai aktualizētu pilsoniskas sabiedrības un līdzdalības jautājumus un to nozīmi, kā arī reaģētu uz esošajiem izaicinājumiem. 

Demokrātijas akadēmiju īsteno biedrība “Latvijas Lauku forums” sadarbībā ar Latvijas Pilsonisko aliansi, Dienvidlatgales NVO atbalsta centru, Kurzemes NVO centru, Valmieras novada fondu, Zemgales NVO centru, kā arī sadarbības partneriem NVO un valsts pārvaldē. Demokrātijas akadēmiju finansē EEZ un Norvēģijas grantu programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.