Apbalvoti konkursa “Pavasari sagaidot” uzvarētāji

Latgales plānošanas reģions sirsnīgi pateicas visiem konkursa “Pavasari sagaidot” dalībniekiem! Konkurss norisinājās no 25. marta līdz 21. aprīlim, kopumā tika saņemti 123 bērnu radošie darbiņi – foto, zīmējumi un video, kas tika publicēti sociālā tīkla Facebook “Es atgriežos Latgalē” lapā un nodoti publiskai balsošanai.

Klātienes tikšanās bija tik sirsnīgas un, konkursā godalgas ieguvušie bērni, sagaidīja mūs ar tādu neviltotu prieku, ka jaudīgi uzlādēja mūs ar savu pozitīvo enerģiju citiem darbiem – pat dziesmas dziedāja un rokasspiedieni bija tik stingri, apliecinot to, ka aug riktīgi spēcīgi Latgales jaunieši.

Vēlreiz liels paldies visiem skolotājiem un vecākiem, kuri iedrošināja un sniedza atbalstu bērnu dalībai konkursā! Paldies arī visiem, kuri dalījās savā uzvaras un balviņu saņemšanas priekā ar mums! Uz tikšanos nākamajos konkursos!

Konkursa mērķis bija veicināt bērnu izpratni par latviešu svinamajām dienām un tradīcijām, lietderīgi un radoši pavadot brīvo laiku, kā arī vienot vietējo un diasporas ģimeņu bērnus radošā aktivitātē, caurvijot Lieldienu tematiku. Šoreiz saņēmām vairākus darbus, kur bērni aktīvi iesaistījās pavasara darbos kopā ar vecākiem un baudīja dabu.