LIAA pārstāvniecību, EEN Latvija darbinieku un Latvijas uzņēmēju kontaktbirža

Unikāla iespēja uzņēmējiem vienuviet satikt visus LIAA pārstāvniecību vadītājus un nozīmēt tikšanās ar viņiem un Eiropas Atbalsta tīkls Latvijā darbiniekiem.

Dalībnieki varēs individuāli pārrunāt sava uzņēmuma eksporta attīstīšanas potenciālu dažādos mērķa tirgos, satikties ar EEN Latvija darbiniekiem, kuri sniedz palīdzību mazajiem un vidējiem uzņēmējiem 65 pasaules valstīs, iepazīt jauno pārstāvniecību vadītājus ASV Bostonā un Kanādā, noklausīties pārstāvju prezentācijas par izmaiņām pēc Covid krīzes un izaicinājumiem saistībā ar kara situāciju Ukrainā.

Aicinām izmantot iespēju un satikties ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecību vadītājiem, kuri darbojas 18 pasaules valstīs – Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, Austrijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japanā, Kanādā, Ķīnā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Norvēģijā, Somijā, Ukrainā, Vācijā, Zviedrijā, Dienvidkorejā, kā arī būs iespēja satikt Latvijas inovāciju un tehnoloģiju pārstāvniecības Briselē vadītāju.

Programma
09:00-09:05  Pasākuma atklāšana ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Direktora vietnieces eksporta jautājumos Ivetas Strupkājas uzrunu
09:05-10:30   LIAA pārstāvniecību prezentācijas par 6 valstīm – Lielbritāniju, Dāniju, ASV, Kanādu, Austriju, Franciju
10:30-11:00    Kafijas pauze
11:00-17:00    Kontaktbirža
Pasākuma darba valoda: latviešu

Dalība bez maksas

Pieteikšanās obligāta: liaa-prstvniecbu-un-lv-uzmju.b2match.io/

Dalības nosacījumi

  • Piesakies, izveidojot profilu, līdz 16.06. rītam;
  • Pieprasi tikšanās ar LIAA pārstāvjiem un EEN Latvija darbiniekiem;
  • Apmeklē kontaktbiržu klātienē Pullman Riga Old Town, Jēkaba iela 24, Rīgā;

Vairāk informācijas:
EEN Latvija projektu vadītāju Līva Rācene
e-pasts: liva.racene@liaa.gov.lv
telefons: 26285656