EIT Food aicina sievietes uzņēmējas pieteikties biznesa atbalsta programmai EWA

EIT Food aicina sievietes uzņēmējas pārtikas lauksaimniecības nozarē pieteikties atbalsta programmai EWA (Empowering Women in Agrifood); programma ietver atbalstu, apmācības un personalizētu mentoringu sešu mēnešu garumā, piekļuvi kritiskam kontaktu un investoru tīklam, kā arī balvas līdz 10 000 eiro. EWA programmas mērķis ir iedvesmot sievietes apzināties savu potenciālu, talantus un iegūt zināšanas, pārliecību un nozīmīgu partneru un kontaktu tīklu, kas nepieciešami, lai izveidotu un attīstītu veiksmīgu uzņēmumu lauksaimniecības un pārtikas nozarē.

Projektā ir aicinātas pieteikties sievietes uzņēmējas, kuras saistībā ar lauksaimniecības un pārtikas nozari vēlas uzsākt uzņēmējdarbību vai īstenot kādu projektu, vai arī ir to uzsākušas ne vēlāk kā pirms diviem gadiem. Eiropas organizācija EIT Food atkārtoti ir uzsākusi programmu EWA, lai atbalstītu sieviešu dibinātus projektus šajā nozarē. Šī programma, pēdējos divos tās īstenošanas gados, ir bijusi milzīgs panākums.

Programma ir paredzēta, lai palīdzētu jaunizveidotiem uzņēmumiem pavisam agrīnā stadijā. Esošie uzņēmumi vai idejas var pārstāvēt lauksaimniecības, lopkopības vai pārtikas nozares, pārtikas zinātni un tehnoloģijas vai digitālos un e-komercijas risinājumus, kas saistās ar lauksaimniecības un pārtikas industriju. Izvērtējot visus pieteikumus, no Latvijas starptautiskajā programmā tiks uzņemtas 10 uzņēmējas. Programma ilgs no jūnija līdz novembrim.

Pieteikšanās ir atvērta līdz 13. jūnijam. Reģistrācijas forma: ej.uz/ewaregistracija Vairāk informācijas par programmas norisi šeit.

Papildu informācija: Paula Polačenko, Helve projektu vadītāja, e-pasts: paula@helve.eu, mob.tālr. +371 26525518