Rēzeknes novada notiks LEADER veiksmes maratons

Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” organizē izglītojoši informatīvu pasākumu kopu ZOOM platformā “LEADER veiksmes maratons”, kas notiks no šī gada 25. novembra līdz 08. decembrim. Pasākumu veido četras tematiskas pieturas, kurās interesenti saņems svarīgu informāciju par LEADER jauno projektu konkursu un izmaiņām nosacījumos, veidlapā un vērtēšanas kritērijos, aktuālo vietējo atbalsta institūciju piedāvājumu uzņēmējdarbībai, orientierus uzņēmējdarbības formas izvēlē un būvniecības nosacījumos, kā arī palīdzību darbam EPS un projekta iesnieguma veidlapā.

LEADER veiksmes maratonā aicināti piedalīties jaunie un esošie uzņēmēji, kas plāno darboties vai jau darbojas Rēzeknes novadā.

Pasākumu organizē vietējā rīcības grupa “Rēzeknes rajona kopienu partnerība”, kur piedalās vietējās un reģionālās uzņēmējdarbības atbalsta organizācijas un vairāki nozaru eksperti, kas sniegs aktuālus, praktiskus un noderīgus padomus veiksmīgam biznesa startam un LEADER finansējuma apguvē.

Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam – obligāta! Saite uz ZOOM tikšanos tiks nosūtīta reģistrētiem dalībniekiem uz anketā norādīto e-pastu.

1. pietura “Ideju kafejnīca” 25.11.2021. Darba kārtība.

2. pietura “LEADER tuvplānā” 29.11.2021. Darba kārtība.

Reģistrācijas anketa ŠEIT. Pieteikšanās abām pieturām – līdz 24. novembrim!

Par decembra pieturām kā arī citām aktualitātēm, aicinām sekot informācijai mājas lapā www.rezeknespartneriba.lv un sociālo tīklu kontos.