Oktobrī notiks trīs bezmaksas vebināri “Kā uzsākt un attīstīt savu biznesu krīzes laikā?”

“No “Vai man to vajag?” uz “Gribu un daru!”” ar šādu devīzi oktobra piektdienās notiks trīs bezmaksas vebināri jeb tiešsaistes semināri “Kā uzsākt un attīstīt savu biznesu krīzes laikā?”.
Jaunie un topošie uzņēmēji var piedalīties gan visos vebināros, gan kādā atsevišķā, kura temats ir ieinteresējis visvairāk:
• 8. oktobrī no pl. 13.00 līdz 15.00 “Vai es gribu/varu uzsākt savu biznesu?”
• 22. oktobrī no pl. 13.00 līdz 15.00 “Es gribu un varu uzsākt savu biznesu – ar ko sākt digitālajā laikmetā? Rakstām pamata biznesa plānu!”
• 29. oktobrī no pl. 13.00 līdz 15.00 “Ne visi nomirs, bet visi mainīsies… Savs bizness man jau ir – ka to attīstīt šodienas apstākļos? Kā maksimāli efektīvi izmantot interneta iespējas un instrumentus?”
Tiešsaistes seminārus vadīs Dr. Tatjana Boguševiča – biznesa konsultante, mārketinga eksperte un uzņēmēja ar starptautisku pieredzi. Programmu “Start Strong” un “Latvian Entrepreneurs of Tomorrow” dibinātāja, šobrīd mārketinga direktore Frankfurtes Metropolitan skolā.
Vebināros kā vieslektori piedalīsies arī uzņēmēji, kuru vārdi biznesa pasaulē rakstīti ar lielajiem burtiem: Artūrs Geisari – uzņēmējs, investors, biznesa konsultants ar 18 gadu pieredzi, kurš piesaistījis vairāk nekā 56 miljonu EUR lielas investīcijas 1000+ mazos un vidējos uzņēmumos Baltijas valstīs un Polijā. Savu pieredzi pastāstīs arī Olga Troicina – biznesa koučs, strādājusi par finanšu direktori “Coca-Cola HBC” un “Unison Trading Logistika”. Bērnu YouTube kanāla “Ты можешь все” dibinātāja, kā arī Jūrmalas picērijas “Delimare” īpašniece.
Vebināri notiks latviešu valodā. Aicinām reģistrēties vebināriem līdz 6. oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu (anketa šeit: ieej.lv/8kc0S ). Pēc reģistrēšanās katram dalībniekam tiks nosūtīta saite uz vebināru.
Tiešsaistes seminārus organizē Europe Direct Austrumlatgalē.
Informācijas avots: Europe Direct Austrumlatgale