Latgales uzņēmēju gada balvai 2021 iesniegti 66 pieteikumi

Pirmdien, 11. oktobrī, ir noslēgusies pretendentu pieteikšana Latgales uzņēmējdarbības centra (LUC) rīkotajam konkursam “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva 2021”. Šogad ir saņemti 66 pieteikumi, gandrīz 60 kandidāti pretendē uz balvām septiņās nominācijās, un dažiem pretendentiem ir divi pieteicēji. Daudzi no pieteiktajiem kandidātiem ir labi pazīstami Latgales plānošanas reģionu Latgales uzņēmējdarbības centram, jo vairāki ir saņēmuši Latgales speciālās ekonomiskās zonas statusu, kā arī iesaistās dažādu LUC pasākumu rīkošanā, piemēram, ikgadējā jauniešu informatīvā pasākumu ciklā “Īsteno savu sapni par biznesu!”. Tomēr ir arī jauni uzņēmumi, inovatori, amatnieki un mājražotāji, ar kuriem vērtēšanas komisija satiksies klātienē, lai tuvāk tos iepazītu.

Vissīvākā konkurence šoreiz gaidāma nominācijā “Gada inovācija”, jo par Latgales gada inovatora titulu cīnās 13 uzņēmēji: SIA “Fishboat”, SIA “SMD Baltic”, SIA “FeNiCoGd”, SIA “TestDevLab”, SIA “Rēzeknes gaļas kombināts”, SIA “Regula Baltija’’, SIA “Industar”, SIA “Upmatched Group”, SIA “Papa Wood”, SIA “Ludzas Maiznīca”, RSEZ SIA “IRBIS Technology”, SIA “MIDIS” un ZS “Liepkalns”.

Labāko no labākajiem būs grūti izvēlēties arī nominācijā “Gada jaunais tūrisma pakalpojumu sniedzējs”, kur pieteikti 12 uzņēmumi: SIA “KUUP Coffee”SIA “Water Land LV”, SIA “Art HUB” tūristiskais automobilis, SIA “Arcanum-D”, atpūtas komplekss “Medus mājas impērija”, IK “ARIMAJ” SotKajak Daugavpils, viesu māja “Karina Home”, SIA “Organic products”, mini zoo“Raptors park”, SIA “Altiplano”, “GoWake” veikparks un “Handmade LATGOLA”.

Nominācijā “Sociāli atbildīgs uzņēmums” ir pieteikti seši kandidāti: SIA “Atramed”, SIA “Rebus Prim”, SIA “Rēzeknes slimnīca”, SIA “Regula Baltija”, SIA “Latgales dārzeņu loģistika” un RSEZ SIA “NewFuels”.

Seši kandidāti ir izvirzīti arī nominācijai “Gada jaunais komersants”: SIA “Timber Kit”, SIA “EL13”, SIA “Pils restorāns”, SIA “EXOY”, SIA “SMART Interior”un SIA “Bencha Muude.

Kļūt par “Gada uzņēmīgāko remigrantu Latgalē” var viens no astoņiem uzņēmējiem: SIA “Beauty Mafia ISL” iMan/iWoman, tetovēšanas meistare Elīna Zelča, IK “Aleksandrs Milašs”, IK “Happy People group”, keramikas darbnīca “Mālkalns”,  Lilita Kivleniece ar “Skaistuma studiju” un zīmolu “LiepuZiedi”, biedrība “Boxclub 13th round” un  SIA “Cindra”.

Nominācijās “Gada amatnieks – mājražotājs” uz balvām pretendē pieci amatnieki un deviņi mājražotāji: “Sanri Aaatr Box”, keramikas darbnīca “JAŠAS PODI”, SIA“ZEL&K” ar zīmolu Zelma Kraft, IK “Lari D”, SIA “Urtawood”, SIA “Smiles”, SIA “Sweeco”, “Obelisk Farm”, sieru meistare Ludmila Peculeviča, mājas restorāns IK “Dzīles”, “Dvietes Īstais Lauku Saldējums”, SIA “Lauksaimnieka gardumi”, SIA “BioGus” un Pjotra Goršanova drava.

Latgales plānošanas reģions pateicas ikvienam, kas iesaistījies “Latgales uzņēmēju gada balvai 2021” konkursa pieteikumu sagatavošanā un nominantu izvirzīšanā!

Informāciju sagatavoja Latgales plānošanas reģions