Kā savu klientu acīs vienmēr panākt “WOW” efektu – par to uzzināsiet 26.augusta raidījumā “Stunde Latgolys laivā”

26.augustā facebook tiešraidē raidījumā “Stunde Latgolys laivā” viesos aicināsim Jeļenu Golovnevu, kura ir interesantā un iespaidīgā lielformāta ziedu un dekorāciju zīmola “Lamur flowers” dibinātāja.

Kā saka pati Jeļena: “Mana vislielākā šī brīža atziņa -, ka nav jāmeklē skaistu dzīvi “kaut kur”, jau ”saknē” tā ir skaista. To vienkārši vajag ieraudzīt un saprast, ka te, mājās, ir vislabāk. Ar šo atziņu mazajā pilsētā Balvi radās dekorēšanas studija “Lamur flowers”, no kuras logiem varam novērot burvīgu dabas ainavu un realizēt klientu projektus. Vieta, kur tiek iesākti jauni stāsti, satikti burvīgi un radoši cilvēki. Mēs paši veidojam savu dzīvi! Radot un darot!”

“Lamur flowers” piedāvā Latvijā salīdzinoši jaunu un neparastu dekorēšanas veidu –  ziedu kompozīcijas un interjera priekšmetus lielformāta ziedu formā no inovatīviem materiāliem. Dekorācijas veidotas no termoizturīgiem materiāliem, kas ilgtermiņā nemaina savu izskatu un saglabā formu vairākus gadus. Produktu klāstā ir lielformāta ziedi, to kompozīcijas, arkas, kuras var izmantot foto stūriem pasākumos, ziedu lampas un citi. Produkts ir atkarīgs no klienta vēlmēm – dekors var būt dažāda izmēra, pieejama plaša krāsu izvēle.

Sarunu vadīs remigrācijas koordinatore Latgalē Astrīda Leščinska!

Raidījumu cikls “Stunde Latgolys laivā” top sadarbībā ar sociālo mediju “LAIVA” un Latgales plānošanas reģionu.

Raidījuma sākums 18.00 UK, 20.00 LV.

Saruna notiks latgaliski un latviski.

www.facebook.com/es.atgriezos.latgale

www.facebook.com/medijslaiva

www.facebook.com/lamurflowers

www.lamurflowers.lv