Dzīvo ārvalstīs, bet ir ideja, kuru varētu attīstīt Latvijā? Piesakies “Ideju kauss 2021”

Ar saukli “Domā skaļi!” arī visi, kas uz laiku vai jau ilgi dzīvo citās valstīs, ir aicināti uzdrīkstēties iesniegt savu inovatīvo biznesa ideju, lai pretendētu uz finansējumu biznesa uzsākšanai Latvijā.

Konkursa “Ideju kauss 2021” gaitā dalībnieki apgūs un papildinās biznesa zināšanas, pilnveidos savu ideju un sacentīsies par naudas balvām no 1 500 līdz 10 000 eiro biznesa uzsākšanai. Šogad balvas tiks piešķirtas 12 ideju autoriem. Balvas nodrošina LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

“Ik gadu redzam, kā konkursa laureāti no biznesa idejas nonāk līdz dzīvotspējīgam biznesam un pilnvērtīgam produktam. Šogad esam palielinājuši gan balvu fondu, gan finālistu skaitu, lai no pandēmijas posma izietu vēl spēcīgāki.,” akcentē LIAA Tehnoloģiju departamenta direktore Lauma Muižniece. LIAA inovatīvo biznesa ideju konkursu “Ideju kauss”, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem ir aicināts piedalīties, organizē 13. reizi.

Pieteikšanās Latvijas lielākajam inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” ir atvērta līdz 5. septembrim. Pretendenti savas biznesa idejas var iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu idejukauss@liaa.gov.lv, lai tās izvērtētu profesionāla vērtēšanas komisija, virzot spēcīgākos kandidātus dalībai konkursa “Ideju kauss 2021” otrajā kārtā. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa atrodama mājaslapā idejukauss.lv.

Kā uzsver zīmola “Kasher Bloom” radošais direktors Kaspars Blūms-Blūmanis Miņins, kas piedalījās Ideju kauss konkursā pērn: “Ideju kauss man palīdzēja aplūkot savu biznesa ideju no dažādiem skatpunktiem. Ja sākumā likās, ka par savu loloto ideju zinu visu, tad dalība konkursā – meistarklases, lekcijas un sarunas ar citiem, pierādīja pretējo un ļoti palīdzēja. Konkurss arīdzan paplašināja kontaktu loku.”

Ja ir kādi jautājumi par “Ideju kauss 2021”, aicinām sazināties ar:

Daci Dumberi-Bregži
Vecākā projektu vadītāja, Inovāciju atbalsta nodaļa
Tehnoloģiju departaments
Tālrunis: 67039454, 26456113
dace.dumbere@liaa.gov.lv

Informācijas avots: LIAA