Aktuālie attālinātie pasākumi uzņēmējiem

Bez Termiņa un Bezmaksas. Attīstiet uzņēmējdarbību tiešsaistēUzziniet, kas ir nepieciešams, lai uzsāktu un nodrošinātu veiksmīgu uzņēmējdarbību tiešsaistē. Tāpat uzziniet, kā izveidot digitālu klātbūtni, izmantot e-komerciju, aizsargāt uzņēmumu no urķiem un kļūt pamanāmam vietējā līmenī.

 

FINANŠU PRATĪBA UZŅĒMĒJIEM

Katra uzņēmuma veiksmes stāsts ir atkarīgs ne tikai no tā, cik pieprasīta ir konkrēta prece vai pakalpojums, bet arī no tā, cik prasmīgi tiek nodrošināta uzņēmuma finanšu vadība, tāpēc LIAA Biznesa inkubatori piedāvā video ierakstus no 2020.gadā īstenotām tiešsaistes mācībām “Finanšu pratība uzņēmējiem” sešos moduļos, lai topošie un esošie uzņēmēji varētu apgūt un nostiprināt zināšanas par finanšu jautājumiem.

Katrs moduļa ieraksts ir sadalīts īsākos video par konkrētām tēmām, kā arī ir pievienoti papildmateriāli par katru moduli – lektora prezentācija un citi palīgmateriāli, rakstiskas atbildes uz saņemtajiem jautājumiem, tests zināšanu pārbaudei.

#Access2Markets – Eksports no ES, imports uz ES – viss, kas jums būtu jāzina

Eiropas Komisija ir paziņojusi par Access2Markets tiešsaistes portāla darbības uzsākšanu, lai palīdzētu maziem un vidējiem uzņēmumiem tirgoties ārpus Eiropas Savienības (ES) robežām. Jaunais portāls sniedz informāciju un palīdz ieinteresētajām pusēm labāk izskaidrot tirdzniecības nolīgumus un palīdz uzņēmumiem pārliecināties, vai to produktiem ir tiesības uz citiem atvieglojumiem.
Iepazisti dažādus tehnoloģiju centrus virtuālajās ekskursijāsVairāki tehnoloģiju centri piedāvā reto iespēju ieskatīties, kas notiek to iekšpusē. Piedaloties virtuālā vizītē apmeklētāji ekspertu vadībā apskata tehnoloģiju centru, kur var apspriest jaunākās pieejamās tehnoloģiskās iespējas, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem. Piedalīties tiek aicināti MVU, lielie uzņēmumi, universitātes, koledžas, valsts pārvaldes departamenti un citi interesenti.

Jaunākie ārvalstu biznesa sadarbības piedāvājumi

 

 

Kā piedāvāt savu pakalpojumu dabas tūristam?” ierakstsLaikā, kad dabas un pārgājienu tūrisms kļūst arvien populārāks un cilvēki savas izvēles bieži vien balsta informācijā, ko iegūst sociālajos medijos, vebinārā runājām par dabas tūristam draudzīgiem pakalpojumiem, sadarbošanos ar citiem pakalpojumu sniedzējiem gan reālajā, gan digitālajā vidē, sociālajiem medijiem kā lielisku atbalsta kanālu, lai veidotu attiecības ar esošajiem un potenciālajiem viesiem.
27.01.2021 Vebinārs “Zviedrijas būvniecības sektors 2021. gadā”Aicinām piedalīties vebinārā par Zviedrijas būvniecības sektoru un uzzināt, kādas ir šī brīža aktualitātes un iespējas ārvalstu uzņēmējiem, tostarp Latvijas būvniekiem un nozares profesionāļiem, konkurēt ar vietējā tirgus pārstāvjiem. Tāpat vebinārā tiks stāstīts par nodokļu izmaiņām, kas skar ārvalstnieku nodarbināšanu Zviedrijā, un sniegti praktiski ieteikumi veiksmīgai sadarbībai ar Skatteverket, Zviedrijas Nodokļu aģentūru.
28.01.2021 ZEMGALES BIZNESA DIENALatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona nodaļa sadarbībā ar Swedbank organizē Zemgales Biznesa dienu
29.-31.01.2021 Global Game Jam – videospēļu izstrādātāju pasākumsGlobal Game Jam® (GGJ) ir viens no pasaules lielākajiem video spēļu izstrādes gada notikumiem, kurš vienlaicīgi notiek daudzās pasaules valstīs. Pirmais GGJ tika organizēts 2010.gadā, bet Latvijā kopš 2013. gada. Katru gadu Latvijas GGJ piedalās vairāk kā 50 video spēļu izstrādātāju. 2021.gadā, pasaules pandēmijas dēļ, GGJ tāpat kā vairums citu pasākumu norisināsies tiešsaistes formātā. Global Game Jam Rīga organizatori sola izjūtas un tradīcijas saglabāt arī virtuālajā vidē!
2.02.2021 SEMINĀRU CIKLS “VALDES LOCEKĻU ATBILDĪBA”Valde ir sabiedrības izpildinstitūcija, kas vada un pārstāv kapitālsabiedrību (uzņēmumu), līdz ar to tās kompetencē ietilpst visplašākie ar kapitālsabiedrības darbību saistītie jautājumi. Plašais pienākumu loks līdztekus ietver sevī arī augstu atbildību. Valdes locekļa atbildība ir regulēta Komerclikumā, kā arī citos normatīvajos aktos, piemēram, likumā “Par nodokļiem un nodevām” un Maksātnespējas likumā.
4.02.2021 Meistarklašu cikls “Ceļvedis tava viedā biznesa izveidei”Mācības norisināsies tiešsaistē no 4. februāra līdz 11. martam, ceturtdienās plkst. 15.00–17.30. Zināšanās un pieredzē par jaunuzņēmumu attīstīšanu dalīsies Latvijas un ārvalstu lektori, kā arī pieredzējuši jaunuzņēmumu vadītāji. Katrā meistarklasē dalībniekiem būs iespēja iegūtās teorētiskās zināšanas pielietot un nostiprināt praktiskos grupu uzdevumos. Mācību dalībnieki saņems arī papildu uzdevumus patstāvīgajam darbam.

Prasības kandidātiem – apņēmība ieguldīt savu laiku meistarklašu programmas apguvei.

5.02.2021 LIAA Ogres biznesa inkubatora INFO stundaTuvojoties pavasara uzņemšanai LIAA biznesa inkubatoros, aicinām Stopiņu, Salaspils, Ikšķiles, Ogres, Lielvārdes, Ķeguma, Ropažu, Kokneses, Skrīveru, Aizkraukles, Salas, Jaunjelgavas, Neretas un Viesītes novadu, kā arī Jēkabpils pilsētas jaunos un topošos uzņēmējus apmeklēt INFO stundu par uzņemšanu LIAA Ogres biznesa inkubatorā. INFO stundā sniegsim informāciju par LIAA Ogres biznesa inkubatora atbalsta programmām: pirmsinkubāciju – biznesa ideju attīstībai un inkubāciju – biznesa attīstībai. Tostarp, atbildes uz interesējošiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu.
10.02.2021 LIAA Radošo industriju inkubatora INFO stundaTuvojoties pavasara pieteikumu iesniegšanai (no 1. līdz 22. martam), LIAA Radošo industriju inkubators aicina piedalīties INFO stundā (tiešsaistē). Informatīvajā tiešsaistes pasākumā tiks stāstīts par inkubatora sniegtajiem pakalpojumiem un atbalstu biznesa idejas vai uzņēmējdarbības attīstībai. INFO stundas ietvaros inkubatora komanda atbildēs uz interesējošiem jautājumiem par pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu pirmsinkubācijas un inkubācijas atbalstam.
11.02.2021 Uzņēmējdarbības pieredzes stāstu pasākums “Lūst vai plīst” Lūst vai plīst ir stāstnieka pieredzes stāsts par veiksmēm un neveiksmēm, izdošanos un neizdošanos, par pieredzi, no kuras, mēs klausītāji, varam daudz mācīties un iedvesmoties. Stāstītāja uzdevums ir parādīt savas pieredzes ieguvumus un dalīties ar tiem, iedvesmojot un iedrošinot nebaidīties attīstīt biznesa idejas un piedzīvot, lai tur lūst vai plīst. Katram uzņēmējam ir savs stāsts, tie mēdz būt līdzīgi, bet ne vienādi. Šajā reizē stāstu stāstnieki būs LIAA Kuldīgas un Talsu biznesa inkubatoru uzņēmumu īpašnieki.
11.02.2021 „Nodokļu aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2021. gadā, pārskati par 2020.gadu”Semināru vadīs ekonomikas doktore, Latvijas Lauksaimniecības universitātes
Grāmatvedības un finanšu katedras asociētā profesore, zinātnisku un praktisku rakstu
autore Inguna Leibus.
16.02.2021 VEBINĀRS”PASĪVĀS AGRESIJAS FENOMENS DARBA VIDĒ”Ļoti reti pasīvā agresija nonāk darba aizsardzības speciālistu vai personāla speciālistu redzeslokā kā risināms jautājums. Ne tāpēc, ka tā būtu nekaitīga, bet gan tāpēc, ka tās spēks un postošā iedarbība ir maz redzama. Un tai var būt attaisnojumi “tu tā jūtīgi uztvēri”, “tas taču bija joks”, “tu pārprati” utt., un cilvēki nereti sāk šaubīties par sevi.
24.02.2021 Virtuālā kontaktbirža “Innovation and Digitalisation in the Travel Industry 2021”The matchmaking will focus on digital transformation for the traveling industry, focusing especially on technologies such as IoT, data analysis, AI etc.

This matchmaking event will provide you with the unique opportunity to meet potential partners related to the digital transformation technologies that are revolutionizing businesses.

By participating in the 25-minute pre-scheduled meetings, you will have the chance to find the right contacts to build new regional, national and international business- and technology partnerships.

3.03.2021 Inženiernozaru uzņēmumu kontaktbirža Vācijā (Leipcigā)Aicinām Latvijas inženiernozaru uzņēmumus piedalīties kontaktbiržā, kas norisināsies 2021. gada 3. martā Leipcigā, Vācijā! Tā kā klātienē šogad nenotiek divas starptautiskās izstādes “Die Zuliefermesse 2021” un “INTEC 2021”, Leipcigas izstāžu sabiedrība sadarbībā ar Saksijas federālās zemes EEN un Leipcigas Industrijas un tirdzniecības kameru organizē kontaktbiržu tiešsaistē.