Tiešsaistē satiec sadarbības partnerus no Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas savam topošajam AIF projektam

Ja esi ieinteresēts savā Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektā īstenot kopīgas sadarbības aktivitātes ar organizācijām no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, tad šī ir iespēja TEV! 15. maijā no plkst. 13:00 līdz 15:00 tiešsaistē platformā ZOOM notiks sadarbības veidošanas pasākums jeb tikšanās ar Latvijas, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām potenciālo sadarbības aktivitāšu veidošanai.

Pasākumā piedalīsies vismaz 10 organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, kuras ir ieinteresētas sadarbībai ar Latvijas organizācijām demokrātijas stiprināšanas, pilsoniskās sabiedrības attīstības un cilvēktiesību jomās. Izveidoto sadarbību būs iespējams attīstīt kopīgos projektos AIF programmu ietvaros. AIF paredzēs labvēlīgus nosacījumus projektiem, kuros ir partnerības ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām. Ja pasākuma laikā izdosies iepazīt saviem mērķiem atbilstīgu organizāciju, aicinām šo organizāciju iesaistīt sava projekta īstenošanā.

Piesakies sadarbības veidošanas pasākumam līdz 11. maijam, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu: ej.uz/AIFsadarbiba

Pasākums notiks trīs daļās. Pirmajā daļā būs iespēja uzzināt vairāk par sadarbības veidošanas iespējām ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām. Otrajā daļā  būs iespēja piedalīties tiešsaistes tematiskajās darba grupās, lai iepazītu aktuālos izaicinājumus cilvēktiesību un demokrātijas kultūras jomās, kā arī iepazītos ar klātesošajām organizācijām. Savukārt jau konkrētākas projektu idejas varēs apspriest pasākuma trešajā daļā – pēc plkst. 15:00 piesakoties uz individuālajām sarunām ar organizāciju pārstāvjiem no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

Ņem vērā:

  • Dalībniekiem jāspēj komunicēt angļu valodā.
  • Detalizēta darba kārtība un tiešsaistes pasākuma saite tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.

Ja zini kādu organizāciju Islandē, Lihtenšteinā vai Norvēģijā, kura varētu būt ieinteresēta iepazīt jaunus sadarbības partnerus Latvijā kopīgu projektu izstrādei, aicini šo organizāciju pieteikties dalībai pasākumā šeit: forms.gle/brTFa7xDXJ2uQngg9

Atgādinām, ka Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atklāšanas pasākums un pirmā projektu konkursa iepazīstināšanas seminārs notiks Demokrātijas nedēļas ietvaros 8. maijā plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē mājas lapā www.activecitizensfund.lv!

Par atklāšanas pasākumu vairāk informācijas šeit.

Papildu informācijai par sadarbības veidošanas pasākumu aicinām sazināties ar Katrīnu Idū, Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori, rakstot uz katrina.idu@activecitizensfund.lv vai zvanot 20240496.