Dod startu Aktīvo iedzīvotāju fonda darbībai Latvijā

Kā informē biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”* koordinators Oskars Zuģickis, Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) atklāšanas pasākums un pirmā projektu konkursa iepazīstināšanas seminārs notiks Demokrātijas nedēļas ietvaros 8. maijā plkst. 13:00-15:30 tiešsaistē mājas lapā www.activecitizensfund.lv!

Aicinām tajā piedalīties biedrības un nodibinājumus, aktīvos iedzīvotājus un citus interesentus, lai no AIF administrējošās NVO apvienības pārstāvjiem saņemtu visu sev interesējošo informāciju par fonda darbību un atbalsta programmām Latvijā, kā arī pirmajiem projektu konkursiem un to nosacījumiem!

Pasākums notiks latviešu valodā.  Tā laikā būs iespēja uzdot savus jautājumus, pieslēdzoties ZOOM platformai (saite tiks nopublicēta pasākuma nedēļā) vai nosūtot jautājumus uz pasts@activecitizensfund.lv. Ja uz kādu jautājumu atbildi nepaspēsim sniegt tiešsaistē, tā tiks nosūtīta adresātam uz norādīto e-pastu un/vai nopublicēta mājas lapā.

Aicinām jau pirms pasākuma AIF mājaslapā www.activecitizensfund.lv iepazīties ar četru AIF programmu – “Demokrātijas kultūra”, “Cilvēktiesības”, “Ilgtspēja un kapacitāte” un “Divpusējā un reģionālā sadarbība” – mērķiem un atbalstāmo aktivitāšu ietvariem.

Papildu informācijai par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz diana.bogdanova@activecitizensfund.lv vai zvanot 26435463.

*Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs (DNVOAC) ir viena no sešām pieredzes bagātām Latvijas pilsoniskās sabiedrības organizācijām (Latvijas Pilsoniskā alianse, Latvijas Lauku forums, Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs, Kurzemes NVO centrs, Valmieras novada fonds un Zemgales NVO atbalsta centrs) kas 2018. gada pavasarī izveidoja NVO apvienību. Apvienojot spēkus, apvienība startēja atklātā konkursā uz EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” administratora lomu Latvijā. Apvienības mērķis ir, liekot lietā savu organizāciju uzkrāto pieredzi pilsoniskās sabiedrības attīstības jautājumos un projektu administrēšanā, reģionālo pārklājumu un vadītāju personīgās prasmes, veicināt sistēmiskas pārmaiņas Latvijas pilsoniskajā sabiedrībā.

NVO apvienība darbosies līdz 2024. gada 31. decembrim, kad beigsies programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.