Lūznavas muižā tapusi satriecoša Ziemassvētku viesistaba

Ārkārtējā situācija Latvijā ar stingrākiem noteikumiem turpinās līdz 11. janvārim, bet Lūznavas muiža, priecīgākam prātam sarūpējot ziemīgas svētku noskaņas gan parkā, gan muižā, atvērta apmeklētājiem ierastajā darbalaikā (katru dienu 9.00–16.00 (izņemot pirmdienas)), taču lūdzam būt atbildīgiem un ievērot pulcēšanas ierobežojumus – viena mājsaimniecība vai individuāli apmeklētāji.

Lūznavas muižas Sarkanā zāle, gaidot svētkus, sadarbībā ar “Flowers Events” pārtapusi par mājīgu salonu – ģimenes viesistabu, kurā jau tagad var sajust Ziemassvētku noskaņu un izmantot kā ģimenes (mājsaimniecības) vai individuālo svētku foto tapšanas vietu. Ja ir vēlme īpašākām fotosesijām salonā vai parkā, decembra nedēļas nogalēs (5.–6., 11.–13., 18.–20. decembrī) no plkst. 10.00 līdz 16.00 piedāvājam iespēju pieteikt fotografēšanos ar fotogrāfi Dagniju Bernāni. Stundu ilgās fotosesijas cena ir 20,00 eiro, pieteikties var, zvanot fotogrāfei 28365142.

Parka un muižas apmeklētāji decembrī aicināti doties nesteidzīgās pastaigās, izbaudot muižas kompleksa burvību ziemā. Muižā līdzņemšanai pieejama karsta kafija un kūkas, kā arī svaigā gaisā lieliski garšos pašu līdzi termosā paņemtā tēja. Īpaši iekārtota ne vien Sarkanā zāle, bet arī muižas terase, kurā svētku sajūtu radīs gaismiņu virtenes un egļu zaru smarža, tāpat svētku noskaņa sarūpēta muižas parka lapenē. Muižas terase, caur kuru arī ārpus muižas darbalaika varēs ieskatīties Sarkanās zāles salonā, pieejama visu diennakti. Tāpat šobrīd (līdz 11. janvārim) muižā apskatāma amerikāņu fotogrāfa Gordona F. Sandera izstāde “Mana Amerika”, bet līdz gada beigām apskatei pagarināta komiksu izstāde “Rīgas mīti”. Atgādinām, ka Rēzeknes novada tūrisma informācijas centrā nopērkami muižas un novada suvenīri, vietējo amatnieku un sociālo uzņēmēju darinājumi, kas būs lieliska dāvana kādam svētkos un atbalsts to veidotājiem.

Ieejas maksa muižā pieaugušajiem ir 2,00 eiro, skolēniem, studentiem un senioriem 1,50 eiro. Muiža atvērta katru dienu (izņemot pirmdienas) no 9.00 līdz 16.00, Ziemassvētkos un Jaunajā gadā Lūznavas muižas darbalaiks būs: slēgta 24.–26.12. un 31.12.–01.01., bet atvērta 27.–30.12. (muiža būs vaļā arī pirmdienā uzreiz pēc Ziemassvētkiem). Lūznavas muiža atgādina, ka apmeklētāji stingri aicināti ievērot ārkārtējās situācijas laikā pastāvošos ierobežojumus – muižu apmeklēt tikai individuāli vai kopā ar vienas mājsaimniecības locekļiem, ievērot distancēšanos un sejas masku lietošanu. Sargāsim sevi un citus, būsim veseli!

Plašāka informācija: Iveta Balčūne, Lūznavas muižas pārvaldniece, 29390701, iveta.balcune@rezeknesnovads.lv, luznavasmuiza.lv