Ar sīvu cīņu sacensību laukumos Visaginā noslēdzās projekts LLI-402 “risk-free”

2020. gada 26. jūnijā Visaginā (Lietuvā) norisinājās projekta “LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) noslēguma pasākums – sporta sacensības, kas pulcēja vairāk nekā 100 dalībniekus no Latvijas un Lietuvas. Latgales reģionu pārstāvēja komandas no Daugavpils un Rēzeknes pilsētām, kā arī Daugavpils, Preiļu un Rēzeknes novadiem. Latgales reģiona jauniešu komandas ieguva 10 godalgotas vietas (4 komandas ieguva 1.vietu, 4 komandas – 2.vietu, bet 2 komandas – 3.vietu).

Lielisku sniegumu strītbolā rādīja Latgales reģiona komandas, ierindojoties 1. un 2. vietā zēniem vecuma grupā 15 gadi.

Sīvākā cīņa par medaļām norisinājās pludmales futbola izspēlēs. Meiteņu komanda no Daugavpils novada izcīnīja 1.vietu, savukārt zēnu komanda no Daugavpils novada palika 2.vietā, bet no Rēzeknes pilsētas – trešie.

Pludmales volejbolā Latgales reģiona meitenes bija visstiprākās, ieņemot visas godalgotās vietas – Rēzeknes novada meiteņu komandas izcīnīja 1. un 3. vietu, savukārt Preiļu novads ierindojās 2. vietā.

Savu veiklību un spēku dalībnieki izmēģināja arī individuālajās sacensībās armvrestlingā. Kategorijā virs 68 kg meitenēm pirmo vietu izcīnīja Viktorija Ivanņikova no Preiļu novada, bet otrā palika Līga Bistrova no Rēzeknes novada. Kategorijā līdz 68 kg trešā palika Maria Vaļuma-Talkiu no Rēzeknes novada. 1. vietu zēniem kategorijā virs 75 kg ieguva Juris Bistrovs.

Latgales plānošanas izsaka pateicību pašvaldībām par atsaucību un Līgai Bistrovai, Jānim Briškam, Marinai Sokolovai, Jurim Kaņepem, Intai Rumakai un Žannai Ivanņikovai par atbalstu jauniešiem un organizatoriem pasākumā!

 

Projekts LLI-402 “Riska grupas jauniešu sociālā integrācija, balstoties uz sporta aktivitātēm” (risk-free) tiek īstenots Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014. – 2020.gadam ietvaros. Šo projektu finansē Eiropas Savienība. Šis raksts ir sagatavots ar Eiropas Savienības finansiālo atbalstu. Par šī raksta saturu pilnībā atbild Latgales Plānošanas reģions, un tas nekādos apstākļos nav uzskatāms par Eiropas Savienības oficiālo nostāju.

Informācijai: Latgales plānošanas reģiona Projekta vadītāja Iluta Kriškijāne, iluta.kriskijane@lpr.gov.lv