Rēzeknes novada “Bākā” CFLA pabeigs pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā

Latgales reģiona seminārs, notiks Rēzeknes novada Gaigalavas pagasta “Bākā” 30. aprīlī, (lielā interesantu skaita dēļ pieteikšanās jau noslēgusies).

Semināros CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Labklājības ministriju, Finanšu ministriju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm ES fondu ieviešanā, kā arī sniegs projektu īstenošanai noderīgu informāciju, piemēram, par izmaksas pamatojošajiem dokumentiem, komunikācijas iespējām ES fondu projektos, būvdarbu iepirkumu un līgumu kontroli, vides pieejamību un iekļaujošu dizainu. Kurzemes reģiona seminārā ar pieredzi projektu īstenošanā dalīsies Rucavas un Saldus novada pašvaldība, savukārt Latgales reģiona auditorijai savu pieredzi stāstīs Daugavpils novada un Rēzeknes pašvaldības pārstāvji.

Pavasara semināru ciklā par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā pasākumi jau notikuši Rīgā, Bauskā un Smiltenē. Videoieraksts no semināra Rīgā pieejams CFLA mājaslapā.

Informāciju sagatavoja: Ieva Luste, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Sabiedrisko attiecību speciāliste, E-pasts: ieva.luste@cfla.gov.lv ,Tālr.: (+371) 26019685