Krāslavas mērs tikās ar Latvijas futbola federācijas prezidentu

10. janvārī Krāslavu apmeklēja bijušais Latvijas izlases kapteinis, pašreizējais Latvijas futbola federācijas prezidents Kaspars Gorkšs, lai tiktos ar Krāslavas novada domes priekšsēdētāju Gunāru Upenieku un pārrunātu futbola attīstības jautājumu mūsu novadā.

G. Upenieks futbola federācijas prezidentam apliecināja, ka pašvaldība turpinās atbalstīt futbolu novadā un veicinās bērnu piesaistīšanu šim sporta veidam. K. Gorkšs painteresējās par sporta infrastruktūru un pārrunāja ar domes priekšsēdētāju futbola laukuma ar mākslīgo segumu izveides nepieciešamību un iespējas.

G. Upenieks: „Šāds laukums mums būtu jāuzbūvē, jautājums par cenām un līdzfinansējumu. Es domāju, ka laukuma pamatni mēs spētu uzbūvēt, visu pārējo vajadzētu uzņemties federācijai. Katrā ziņā futbola federācijas prezidents piekrīt, ka arī laukos ir talantīgi bērni un jāskatās, kā viņus var atbalstīt. Viens no atbalsta veidiem varētu būt arī jauno futbolistu nometne, kuras rīkošanai bāze mums ir. Uz nometni varētu uzaicināt Latvijas izcilākos futbolistus, kuri pāris dienas vadītu treniņu bērniem un sniegtu futbola spēles paraugdemonstrējumus. Pagaidām nav informācijas, cik tas mums izmaksātu, bet šādu ieceri mēs kopīgi ar federāciju varētu mēģināt realizēt. K. Gorkšs šādas nometnes izveidei principā piekrita.”

Juris Roga, autora foto