Latgales plānošanas reģions konkursa kārtībā aicina darbā komercdarbības konsultantu

Prasības pretendentiem:
– Augstākā izglītība;
– Darba pieredze ES, citu fondu vai finanšu instrumentu līdzfinansēto projektu jomā;
– Darba pieredze konsultāciju sniegšanā saistībā ar uzņēmējdarbību;
– Izpratne par uzņēmējdarbību;
– Izpratne par valsts un pašvaldību iestāžu funkcijām un to lomu uzņēmējdarbības kontekstā;
– Prasme strādāt intensīvi un patstāvīgi organizēt savu darbu;
– Labas analītiskās un koordinēšanas spējas;
– Labas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas;
– Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word; MS Excel; MS PowerPoint);
– B kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība.

Komercdarbības konsultanta darba pienākumi:
– Konsultāciju sniegšana par uzņēmējdarbības uzsākšanu, uzņēmējdarbības veikšanu, biznesa plānu sastādīšanu u.c. ar uzņēmējdarbību saistītiem jautājumiem klātienē, ar e-pasta starpniecību un telefoniski;
– Konsultāciju sniegšana par dažādu institūciju pakalpojumiem, t.sk. „birokrātijas gids”;
– Konsultāciju sniegšana par e- pakalpojumiem, t.sk. par vietni www.latvija.lv
– Klientu reģistra regulāra aktualizācija;
– Semināru organizēšana un apmācību vadīšana;
– Piemērotu industriālo zonu identificēšana un konsultatīva atbalsta sniegšana ražošanas telpu un pakalpojuma sniegšanas vietas atrašanā potenciāliem investoriem un uzņēmējiem. Informācijas par identificētajām industriālajām zonām un ražošanas telpu piedāvājumiem reģionā apkopošana un ievietošana datubāzē;
– Pieredzes apmaiņas braucienu, tirdzniecības misiju, ekonomisko forumu un līdzīgo pasākumu organizēšana un dalība tajos;
– Sadarbība pasākumu organizēšanā u.c.

Piedāvājam darbu interesantā un dinamiskā vidē.
CV un motivācijas vēstuli latviešu valodā sūtīt līdz 2018.gada 18.jūnijam uz e-pasta adresi: pastslpr.gov.lv
Darba laiks: pilna darba laika slodze. Darba vieta atrodas Rēzeknē.

Papildu informācija pa telefonu 65423801