Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu un Rēzeknes pilsētas domi aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”, kas notiks 21. un 22. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.

„Uzņēmēju dienas Latgalē” ir kļuvušas par ik rudeni gaidītu tradīciju, kas norisināsies jau ceturto reizi, pastāvīgi paplašinoties un kļūstot saturiski bagātākas. Šogad, ievērojot reģionālo norises principu starp Daugavpili un Rēzekni, pasākums otro reizi pulcēs uzņēmējus un apmeklētājus      Rēzeknē, Latgales vēstniecībā „GORS”, kas ir īpaša pasākuma norises vieta ar tikai tai piemītošu neatkārtojamu atmosfēru. “Uzņēmēju dienu Latgalē” programmā plānota izstāde, biznesa forums un kultūras programma.

Izstādē uzņēmējiem būs iespēja iepazīstināt apmeklētājus ar saviem jaunākajiem ražojumiem un pakalpojumiem. Tāpat tālāk attīstīsim pagājušā gadā Daugavpilī iesākto tēmu par dalībniekiem kā darba devējiem Latgales reģionā. Šī ir iespēja uzrunāt gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – topošos darbiniekus, kam svarīgi uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas uzņēmēji sagaida un novērtē. Īpaši aicinām pieteikties dalībai uzņēmumus, kuriem ir brīvās vakances un pastāvīgi nodarbinātās amatu kategorijas.

“Iepriekš uzņēmēju dienas organizējām tikai pilsētas mērogā, taču jau otro gadu Rēzeknē būs iespēja vienuviet apkopot  un prezentēt veiksmīgus uzņēmējdarbības piemērus no visa Latgales reģiona, kas ir svarīgi vietējiem uzņēmumiem,” pasākuma nozīmīgumu komentē Aleksandrs Bartaševičs.

Biznesa foruma laikā būs iespēja diskutēt un iegūt noderīgu informāciju par tādiem uzņēmējiem aktuālajiem jautājumiem kā darbaspēka trūkuma problēmas Latgales reģionā, veicamajiem ilgtermiņa risinājumiem izglītības jomā, lai nodrošinātu nepieciešamo speciālistu daudzumu, darbaspēku nodokļi un pašvaldību ieinteresētība uzņēmējdarbības attīstīšanā to pārraudzībā esošajās teritorijās. Tāpat pasākuma laikā uzņēmējus aicinām izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

Pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju. Tūrismam izstādē būs veltīta atsevišķa tematiskā sadaļa, lai popularizētu tepat Latgalē un citur Latvijā apskatāmo. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū.

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”, rakstot uz e-pastu ilze.brice@chamber.lv vai zvanot pa tālruni 29 141 693.

____________________________________________________________________

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ir politiski neitrāla uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies visu Latvijas reģionu un tautsaimniecības nozaru mikro, mazie, vidējie un lielie uzņēmumi. Pēc biedru skaita LTRK ir lielākā uzņēmēju biedrība, kurā apvienojušies vairāk nekā 2350 individuāli biedri un vairāk nekā 60 uzņēmēju biedrības. LTRK individuālo biedru – uzņēmumu – apgrozījums 2016.gadā pārsniedza 13,6 miljardus eiro.

LTRK pārstāv savu biedru – uzņēmēju intereses valsts un pašvaldību institūcijās, cīnoties par labāku biznesa vidi, kā sniedz praktisku atbalstu saviem biedriem, palīdzot celt uzņēmumu konkurētspēju, kā arī atrast jaunus sadarbības partnerus Latvijā un ārvalstīs.

LTRK ir pilntiesīga starptautiskā tirdzniecības un rūpniecības kameru tīklojuma – vairākus gadu simtus darbības pieredzi uzkrājušo un daudzu miljonu visas pasaules uzņēmēju apvienojošo Eiropas Tirdzniecības un rūpniecības kameru asociācijas (EUROCHAMBRES) un Starptautiskās Tirdzniecības palātas (ICC) – biedre.

Biedrība ir viena no vecākajām Latvijas nevaldības organizācijām – LTRK ir uzņēmēju balss un atbalsts jau 80.gadu!

Papildu informācijai:

Rūta Grikmane

Sabiedrisko attiecību konsultante

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Kr. Valdemāra iela 35, Rīga, LV-1010, Latvija

  1. + 371 67830825
  2. + 371 29630923
  3. + 371 67820092

pr@chamber.lv

www.chamber.lv