Latgales vēstniecībā GORS notiks pasākums “Prieks dod zvaigznei spožumu”

Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domes Sociālo jautājumu komisiju piekto gadu Latgales vēstniecībā GORS 2017.gada 6.decembrī plkst. 13.00 organizē pasākumu “Prieks dod zvaigznei spožumu”, kur dalībnieki uzstāsies ar priekšnesumiem, kā arī priecēs par izstādi. Izstāde sāks darboties no plkst.11.00.

Pasākuma mērķis ir veikt sadarbību starp dažādām organizācijām, veicināt sociāli mazaizsargāto personu grupu un personu ar funkcionāliem traucējumiem vispusīgu attīstību, pašrealizāciju un radošu pašizteiksmi, atbalstīt iespēju apmainīties ar pieredzi un idejām, attīstīt biedrību radošumu un inetelktuālās spējas, apvienot biedrības un iespēju robežās attīstīt katra biedrības biedra komunikācijas spējas.

Tajā piedalīsies daudz un dažādas Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestādes un nevalstiskās organizācijas – Pārvaldes “Sociālais dienests” struktūrvienības, Izglītības iestādes, Rēzeknes invalīdu biedrība, biedrība “Eņģeļi ar mums”, Latvijas Neredzīgo biedrības Rēzeknes teritoriālā organizācija, Latvijas Nedzirdīgo savienības Rēzeknes reģionālā biedrība, Rēzeknes pilsētas un rajona pensionāru biedrība, Invalīdu un viņu draugu apvienība “Impulss”, biedrība “Māmiņu klubs”, Rēzeknes internātpamatskola – attīstības centrs, biedrība “SAULES STARS AV”, biedrība “Autisma atbalsta punkts Rēzeknē”, Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka, Rēzeknes Diabētu biedrība, Biedrība RRO Lakca, Daugavas vanagi Latvijā, biedrība RASA, Afganistānas kara un citu militāro konfliktu veterānu biedrība.

Pasākumu atbalstīs SIA “Latgalija” priekšsēdētājs Mihails Bartaševičs, SIA “Mebir” priekšsēdētājs Aleksandrs Irišins, Latvijas Republikas 12.Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, Rēzeknes pilsētas dome, instrumentālais ansamblis EXCELSUS un Māris grupas “Aimari” solists.

Visi ir laipni aicināti atbalstīt mūsu dalībniekus.

Sīkāka informācija: Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Sociālo pakalpojumu nodaļas vadītāja Inese Nipere, tālrunis 26639222, e-pasts inese.nipere@rezekne.lv