Projektu rezultāti

Strādājam kopā zaļai, konkurētspējīgai un iekļaujošai Eiropai

Realizētie projekti uz 30.09.2023. un to rezultāti (jaunu pamatlīdzekļu iegāde):

1) SIA Timber Kit– iegādāts autoiekrāvējs UniCarriers (2022. gada martā), pieņemts 1 darbinieks.

Projekta nosaukums: “Autoiekrāvēja iegāde”

Uzņēmums ir mazinājis negatīvās tendences Latgales reģionā un ir panācis tā ekonomisko attīstību, radot vienu pastāvīgu darba vietu, attīstot uzņēmējdarbību un veicinot tā  konkurētspēju. Uzņēmums ir uzlabojis ražošanas efektivitāti un darba drošību – uzņēmuma ražotnes teritorijā tiek veikta droša materiālu iekraušana, izkraušana un pārvietošana.

FACEBOOK

2) Kastuļinas pagasta zemnieku saimniecība “Pļavnieki“- iegādāta SPA vanna WELLIS (2023. gada augusts), pieņemts 1 darbinieks
Projekta nosaukums: “SPA procedūru dažādošana atpūtas namā “Karina Home””
Izmantojot nepārspējamo masāžu Spa vannā, vieglo ūdens kopšanu un enerģijas taupīšanas funkcijas, atpūtas nama viesiem “Karina Home” tiek piedāvāts unikāls pakalpojums – maiga relaksācija zem atklātajām debesīm, kas ļaus ikvienam klientam atjaunot enerģiju, uzlabot garastāvoki un labsajūtu un redzēt pasauli pavisam jaunā gaismā.

3) SIA Kalna nami – iegādāta dēlu krāsošanas birstmašīna Apache3 (2022. gada oktobrī), pieņemts 1 darbinieks

Projekta nosaukums: “Dēļu krāsošanas birstmašīnas iegāde”
Uzņēmums ir mazinājis negatīvās tendences Latgales reģionā un ir panācis tā ekonomisko attīstību, radot vienu pastāvīgu darba vietu, attīstot uzņēmējdarbību un veicinot tā  konkurētspēju. Uzņēmums ir uzlabojis ražošanas efektivitāti, piedāvājot plašāku impregnēto un nokrāsoto kokmateriālu izvēli. Kokmateriālu krāsošana un impregnēšana, izmantojot tikai otas un cilvēku darbaspēku, līdz šim bija ļoti laikietilpīgs un dārgs process, kā arī bija grūti nodrošināt vienādu virsmas apstrādi visam apjomam. Izmantojot dēļu krāsošanas iekārtu, dēļi tiek apstrādāti ievērojami īsākā laikā un to apstrādei ir noteikta kvalitāte, ar ko klienti var rēķināties. Tiek popularizēts piedāvātais pakalpojums reģionā.
 Šī bija lieliska iespēja iztestēt jauno dēļu krāsošanas birstmašīnu, kuru iegādājāmies neliela apjoma grantu shēmas atklātā projektu konkursa “Atbalsts biznesa ideju īstenošanai Latgalē” ietvaros. Gala rezultātā- apmierināts gan pasūtītājs, gan piegādātājs! Arī turpmāk, pie mums būs iespēja iegādāties gan iekšējās, gan ārējās apdares dēļus. Iestājoties pozitīvai gaisa temperatūrai, piedāvāsim arī krāsotus apdares dēļus. Kā arī, būs iespēja izmantot krāsošanas pakalpojumu!

FACEBOOK

4) SIA Petvet – iegādta digitalizētā rentgena iekārta Amadeo  V mini II (2022. gada decembrī), pieņemts 1 darbinieks

Projekta nosaukums: “Pilnībā integrētās digitālas rentgena sistēmas iegāde”
Iegādājoties jaunu rentgena iekārtu, veterenārā klīnika ieviesa jaunu pakalpojumu- augstas kvalitātes diagnostika ar digitālo rentgenu. Klienti var saņemt augstas izšķirtspējas rentgena izmeklējumus mājdzīvniekiem, ar kuru palīdzību ir iespējams veikt mērījumus gūžas locītavām, kā arī ceļa locītavām un mugurkaulam, lai veiktu operācijas, kuras līdz šim nebija iespējams veikt. Ņemot vērā augstāk minēto,  uzņēmums piesaista jaunus klientus.

5) SIA ITSolution&programming– iegādāts datu serveris 360TB, (2023. gada janvārī) pieņemts 1 darbinieks

Projekta nosaukums: “Latgales datu centrs”

Projekta mērķis: Veicināt nodarbinātību un uzņēmējdarbību Latgales reģionā, īstenojot jaunu ideju – Latgales datu centra veidošanu un radot vienu darba vietu.
Projekta rezultātā tika iegādāts ietilpīgs servera komplekts, kas ļaus sniegt Latgales datu centra pakalpojumu, kā arī pieņemts darbā jauns darbinieks, kas būs atbildīgs par latgales dadu centra darbības organizēšanu.
Tagad ir uzsākts darbs pie klientu piesaistīšanas, lai nodrošinātu viņiem datu centra mākoņu pakalpojumu, nodrošinot klietniem liela datu apjoma glabāšanas un apstrādes iespējas piekļūt tiem attālināti no jebkuras vietas.

Mājas lapa

6) SIA ErAus – iegādās stacionārais šķeldotājs (2023. gada janvārī), pieņemts 1 darbinieks
Projekta nosaukums: “Šķeldas ražošanas uzņēmumā”
Ar iegādātās iekārtas palīdzību uzņēmums savus materiāla (koksnes) atlikumus varēs pārstrādāt un veicināt uzņēmuma darbību, kā arī nodarbināt cilvēkus.

7) Dricānos realizēts projekts “Jauna lentzāģa iegāde kokmateriālu griešanas pakalpojuma izveidei”