Rēzeknieši Latvijas futbola čempionātu sāk ar uzvaru

Svētdien, 10. aprīlī SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” mākslīgā futbola seguma laukumā, rēzeknieši aizvadīja pirmo Latvijas futbola Optibet Nākotnes līgas čempionāta spēli, sacenšoties pret FK Tukums 2000/TSS – 2 komandu, kurā guva uzvaru ar rezultātu 3 : 2. Praktiski visu pirmo puslaiku viesu komanda atradās vadībā, gūstot vārtus 11. spēles minūtē, taču puslaika izskaņā 45. spēles minūtē rezultāts izlīdzinājās, FK Tukums 2000/TSS – 2  komandai raidot bumbu savos vārtos.

Otrajā puslaikā, 65. minūtē, rēzeknieši pirmo reizi izvirzījās vadībā, raidot bumbu vārtos Markusam Mārtiņam Stabulniekam. Tuvojoties pamatlaika beigām, spēle kļuva aizvien aizraujošāka un skatāmāka skatītājiem. 77. spēles minūtē viesu komanda rezultātu izlīdzināja, taču jau 83. minūtē rezultāts atkal par labu rēzekniešiem, otro reizi spēlē izceļoties Markusam Mārtiņam Stabulniekam, tādējādi pirmā uzvara čempionātā un iegūti trīs punkti turnīra tabulā.

Nākamā līgas spēle arī Rēzeknes Olimpiskā centra stadionā 17. aprīlī pret FS Jelgava komandu.