Depo Open Latvijas čempionāts pludmales volejbolā atgriežas Latgalē

2022. gada sezonā būs par vienu Depo Open Latvijas čempionāta pludmales volejbolā posmu vairāk, salīdzinot ar 2021. gadu – pēc gada pārtraukuma, pludmales volejbols atgriežas Latgalē. Piektais posms augusta sākumā norisināsies zilo ezeru zemes galvaspilsētā Daugavpilī, Stropu ezera centrālajā pludmalē.

Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru, labu mūziku un karstus karsējmeiteņu priekšnesumus.

05. AUGUSTS – 07. AUGUSTS

12:00 – 12:00

STROPU EZERA CENTRĀLĀ PLUDMALE, STROPU IELA 40

“Latvijas pludmales volejbola profesionāļi ir atzinuši, ka mūsu pludmales smiltis ir īpašas un tik labu nav nevienā citā laukumā. Mēs vēlamies stiprināt Latviju kā pludmales volejbola lielvalsti, tādēļ esam gandarīti, ka varam atbalstīt atvērto pludmales volejbola čempionātu “DEPO Open”, kur piedalīsies sportisti no dažādām valstīm“, stāsta DEPO mārketinga direktors Rimants Jugans.

Turklāt visi seši šovasar ieplānotie posmi būs gan sieviešu, gan vīriešu komandām!

Ieeja uz visām “DEPO Open” spēlēm būs bez maksas, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt sportisku atmosfēru, labu mūziku un karsējmeiteņu priekšnesumus.

Vairāk informācijas par “DEPO Open” turnīriem: volejbols.lv/pludmale

Gatavojamies neaizmirstamai vasarai un tiekamies pludmalē! #DEPOvisslaidarītu #DEPOopen2022 #volejbolsLV