Remigrantu stāsti par atgriešanos dzimtenē

 

  1. Evita un Kaspars ir nolēmuši atgriezties dzimtajā novadā – Ludzā. Kas pamudināja jauno ģimeni spert šādu soli?

 

  1. Pēc trīs pavadītajiem darba gadiem Maskavā Viktors Gallers ir atgriezies Latgalē un tagad par savām mājām sauc nesen iegādātos īpašumus Daugavpils novadā – Berķenelē. Šobrīd Viktors nodarbojas ar izglītojošo rotaļlietu ražotni.

 

  1. Maija Hartmane dzīvoja Lielbritānijā kopš 10 gadu vecuma, tagad ir atgriezusies kopā ar savu vīru un meitiņu Rēzeknes novadā, lai īstenotu savus sapni – dzīvot dzimtenē. Rēzeknes novada Lūznava Maijai ir bērnības atmiņas un ģimenes ligzda.

 

  1. Lilita ir atgriezusies no Norvēģijas dzimtajos Preiļos. Nodarbojas skaistumkopšanas nozarē un pasniedz jogas nodarbības novadniekiem.

 

  1. Mērķtiecīgā Lilija ir atgriezusies no Īrijas uz Rēzekni, lai šeit turpinātu mācības, paralēli piestrādā vietējā kafeijnīcā. Tuvinieki un draugi atsverot visu.

 

  1. Vineta kopā ar savu draugu no Lielbritānijas ik gadu dodas uz Latgali, lai izbaudītu dabu un iekoptu permakultūru. Vinetas vectēva mājās sešu mēnešu laikā tiek rīkoti plenēri ārzemniekiem un audzēti lauku labumi.

 

  1. Imants ar trīs atvasēm ir atgriezies dzimtajā Balvu novadā. Bērni apmeklē skolu un bērnu dārzu. Imants tikmēr attālināti vada savu grāmatvedības uzņēmumu un atjauno dzimtas māju.

 

  1. Aleksandrs ir apņēmības pilns jaunietis, kurš plāno īstenot savu biznesa ideju Krāslavā. Pieredzi ir ieguvis, strādājot daudzos uzņēmumos Skandināvijas valstīs. Tas tika darīts ar nolūku.

 

  1. Māris ir karavīrs un Latvijas patriots. Pirms diviem gadiem kopā ar sievu atgriezās dzimtenē, lai dibinātu ģimeni. Viņš atzīst, ka lēmums par atgriešanos bijis pareizs.

 

  1. Ivans nāk no Zilupes novada, tomēr, atgriežoties no Vācijas par savu dzīvesvietu, izvēlējās Daugavpils pilsētu. Šeit viņu saista darbs un mīļotā.

11. Pēc 13 pavadītiem gadiem Lielbritānijā Igors Lipskis ir atgriezies dzimtajā Daugavpilī. Šobrīd viņš ir matu dizaina studijas “Beauty Mafia-Exclusive Hair” īpašnieks ar tālejošiem mērķiem.

12. Pēc astoņiem gadiem, kurus Viktors Blohins pavadīja Lielbritānijā, viņš ir atgriezies dzimtajā Rēzeknes pilsētā un atvēris sporta zāli “Regem fitnes”.

13. Pēc 7 Anglijā pavadītiem gadiem Igors Nikitins ir atgriezies dzimtajā Rēzeknē un šeit labiekārtojis neierastu vasaras dārzu – “Fresh Terasi”.