Remigrācijas aktivitātes pašvaldībās

LUDZAS PILSĒTAS UN NOVADA SVĒTKI 10.08.2019.

10. augustā Latgales plānošanas reģions piedalījās Ludzas pilsētas un novada svētkos “LUDZAI – 842”. Šī gada lozungs – ar savu krāsu pilsētas rakstā!

LUDZAS PILSĒTAS UN NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS

 

BALTINAVAS NOVADA SVĒTKI 10.08.2019.

Latgales Plānošanas reģiona pārstāvji viesojās Latvijas mazākajā novadā – Baltinavā! Tik sirsnīgi cilvēki ar plašām sirdīm! Prieks bija dalīties novada svētku noskaņā un radīt patiesas emocijas ikvienam! Ko paši baltinavieši domā par savu novadu – skatieties video!

BALTINAVAS NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS

RĒZEKNES PILSĒTAS SVĒTKI 04.08.2019.

4. augustā Latgales plānošanas reģiona pārstāvji atradās Latgales sirdī – Rēzeknē, lai Festivālparkā runātu ar svētku dalībniekiem un apmeklētājiem par iespējām dzīvot un strādāt Rēzeknes pilsētā.

RĒZEKNES PILSĒTAS SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


VĀRKAVAS NOVADA SVĒTKI 03.08.2019.

3. augustā Latgales plānošanas reģions Vecvārkavas muižas pils parkā bija kopā ar novadniekiem, lai sniegtu informāciju par iespējām Latgalē un remigrāciju. Bērniem un vecākiem prieks!

VĀRKAVAS NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


AGLONAS NOVADA SVĒTKI 02.08.2019.

2. augustā Latgales plānošanas reģions atradās Aglonas estrādē, kur novada svētku ietvaros notika pasākums ģimenēm ar bērniem – izrāde “Supermeitenes”. Kā allaž labs garastāvoklis un tikšanās ar jaukiem cilvēkiem. Aglona ir vieta, kur atgriezties! Kāpēc ir labi dzīvot Aglonas novadā? Atbild aglonieši!

AGLONAS NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


DAGDAS NOVADA SVĒTKI 28.07.2019.

28. jūlijā lieliska ballīte ģimenēm ar bērniem tika aizvadīta Dagdas novada svētku ietvaros. Latgales plānošanas reģions atbalsta ģimenes un piedāvā aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Svelmaina Saule un putu ballīte “Parka rozes” laukumā!

RIEBIŅU NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


RIEBIŅU NOVADA SVĒTKI 27.07.2019.

27. jūlijā Latgales plānošanas reģions piedalījās Riebiņu novada svētkos! Sirsnīgā gaisotnē uz remigrācijas jautājumiem klātesošajiem atbilēja Astrīda Leščinska, bērni un jaunieši saņēma cukurvati un krāsojamās lapas!

RIEBIŅU NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


RĒZEKNES NOVADA SVĒTKI 21.07.2019.

21. jūlijā Latgales plānošanas reģions piedalījās Mākslas piknikā 2019! Runājām par remigrāciju, Rēzeknes novada pašvaldības iespējām u.c. aktuāliem jautājumiem. Tāpat radījām bērniem prieku ar cukurvates meistarklasi, veidojām video ar iedzīvotāju atsauksmēm par savu dzimto pusi.

RĒZEKNES NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


KRĀSLAVAS NOVADA SVĒTKI 20.07.2019.

20. jūlijā Gr. Plātera Pils pagalmā notika Krāslavas novada svētki. Latgales plānošanas reģiona remigrācijas teltī varēja saņemt konsultācijas par iespējām atgriezties Krāslavā, bērniem bija iespēja izkrāsot krāsojamās lapas un saņemt bezmaksas saldo cukurvati! Tāpat tika filmēts video ar krāslaviešu atziņām par dzimto novadu!

KRĀSLAVAS NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


BALVU NOVADA SVĒTKI 19.07.2019.

19. jūlijā Latgales plānošanas reģions  ar remigrācijas aktivitātēm piedalījās Balvu novada svētkos, šī gada lozungs “Ir labi būt lielai saimei”!

“Ar ko īpašs Balvu novads”, atbild balvēnieši!

BALVU NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS


LĪVĀNU NOVADA SVĒTKI 18.07.2019.

18. jūlijā, no pl. 12.00 līdz pl. 18.00 skvērā pie Līvānu novada domes Latgales plānošanas reģions nodrošināja aktivitātes remigrācijas koordinatora informatīvajā teltī.
Ikviens interesents varēja saņemt remigrācijas koordinatores Latgalē konsultācijas, info materiālus par iespējām dzīvot Latgalē, kā arī par atgriešanās grantu. Paralēli notika aktivitātes bērniem un jauniešiem – krustvārdu mīklu minēšana, zīmējumu krāsošana, video apsveikumu filmēšana, cukurvates pagatavošanas meistarklase un garšošana. Pasākums notika Līvānu novada svētku ietvaros.

“Ar ko īpašs Līvānu novads”, atbild līvānieši!

LĪVĀNU NOVADA SVĒTKI FOTOMIRKĻOS