05.02.2009. Tapis tūrisma manuālis “Baltijas ezeru zeme. Iepazīsti to caur Latgali”

Latgales plānošanas reģions un tipogrāfija SIA Latgales Druka projekta LLI – 050 “Uz ūdens resursiem balstītā kopējā tūrisma piedāvājuma radīšana Latgalē un Utenas apgabalā”/Water Joy ietvaros izlaida tūrisma manuāli “Baltijas ezeru zeme. Iepazīsti to caur Latgali”.


Latgales plānošanas reģions un tipogrāfija SIA Latgales Druka projekta LLI – 050 “Uz ūdens resursiem balstītā kopējā tūrisma piedāvājuma radīšana Latgalē un Utenas apgabalā”/Water Joy ietvaros publicēja tūrisma manuāli “Baltijas ezeru zeme. Iepazīsti to caur Latgali”.
Izdevums satur informāciju par tūrisma produktiem (naktsmītnēm, apskates objektiem utt.), kā arī tūrisma informācijas centru kontaktiem Latgales reģionā un Utenas apgabalā (Lietuva). Latgales sadaļā aprakstīti arī tūrisma maršruti, ūdens maršruti un velomaršruti. Manuālis ir noderīgs gan tiem speciālistiem, kuri darbojas tūrisma nozarē, gan pašiem tūristiem.
06.02.09. – 08.02.09. tūrisma manuālis jau tika prezentēts starptautiskajā tūrisma izstādē Balttour, kas norisinājās Rīgā, Ķīpsalā.
Plašāku tūrisma informāciju par Baltijas ezeru zemi meklējiet mājas lapās www.turisms.latgale.lv, www.balticlakes.com.

Sagatavoja Kristīna Stikāne
65428111