Rēzeknē ieradīsies tematiskie ciemi

Latgales plānošanas reģiona rīkotā pasākuma ietvaros 2012.gada 9.augustā no pulksten 12.00 līdz 18.00 Rēzeknē, Baznīcas ielā (posmā no Atbrīvošanas alejas līdz Dārza ielai) darbosies Latgales tematiskie ciemi un Lietuvas pasaku ciemi.

Pasākums tiek rīkots Latgales plānošanas reģiona īstenotā projekta „Tematiskie ciemi: jaunas iespējas uzņēmējdarbības attīstībai Latgales un Aukštaitijas pārrobežu reģionā”, akronīms VILLAGE HERITAGE*, ietvaros un tajā piedalīsies Latgales un Lietuvas tematiskie ciemi, kā arī citi Latgales reģiona amatnieki, mājražotāji un mazie uzņēmēji.

Latgales plānošanas reģions laipni aicina jūs atnākt un iepazīt tematiskos ciemus, iegādāties skaistas un noderīgas lietas, kuras darinājuši mūsu Latgales cilvēki, nogaršot un iegādāties vietējā ražojuma produktus – sieru, vīnu, maizi un ekoloģiski audzētus dārzeņus. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs iegūt informāciju par tematisko ciemu piedāvājumu, iegādāties dāvanu kartes, piedalīties atrakcijās un meistarklasēs.

Atnāc, iepazīsti un izgaršo Latgali!


Latgales plānošanas reģions (Latvija) sadarbībā ar Ignalinas reģiona attīstības aģentūru (Lietuva) Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007 – 2013 ietvaros īsteno projektu „Tematiskie ciemi: jaunas iespējas uzņēmējdarbības attīstībai Latgales un Aukštaitijas pārrobežu reģionā”, akronīms VILLAGE HERITAGE. Projekta vispārējais mērķis: veicināt uzņēmējdarbības un darba tirgus attīstību vietējā pārrobežu līmenī, sekmējot ciemu ekonomisko potenciālu konkurētspējīgu produktu un kopēja mārketinga attīstībai, kam pamatā ir tradicionālās ekonomiskās vērtības un vienota Tematisko Ciemu koncepcija.

Sīkāka informācija:
Latgales Plānošanas Reģions
Kristīne Ivanova, projekta vadītāja
M.t. 26461457
E-pasts: kristine.ivanova@latgale.lv