Nākotnes ozolu ciems


Nākotnes ozolu ciems aicina ikvienu, kurš vēlas izbaudīt Latgales lauku skaistumu, iepazīt ozola dzīvi no ozolzīles līdz varenam kokam un piedalīties ozolu alejas stādīšanā. Objekta „Mana ozolu aleja” izveidē ir iespēja piedalīties ikvienam cilvēkam, kurš par piemiņu svarīgam savas dzīves notikumam- kāzām vai kāzu gadadienai, bērniņa nākšanai pasaulē, apaļai jubilejai, var atbraukt uz Kažiem, iegādāties un iestādīt ozoliņu. Šādi nozīmīgie dzīves mirkļi arī veidos ozolu aleju.
Nākotnes ozolu ciemā piedāvā organizēt kāzu svinības ar latgaļu izdarībām, goda vārtiem, zirga pajūgu, latgaļu dziesmām un, protams, ar latgaļu ēdieniem un dzērieniem, gadskārtu svētku svinēšanu, kā arī tiek rīkoti dažādi tematiski pasākumi. Kažos var rīkot bērnu un jauniešu nometnes, var iegūt zināšanas par koku, krūmu un puķu audzēšanu un iegādāties stādus.
Ciema pārstāvji piedāvā veidot arī svētku noformējumus- ziedu kompozīcijas telpām un novietojamas brīvā dabā, līgavu pušķus un kāzu mašīnas dekorus.

Lūdzam savu ierašanos saskaņot iepriekš.

Atrašanās vieta: Kaži, Sutru pagasts, Līvānu novads, GPS koordinātes: N 56º 19.200’, E 26º 34.860’

Kontaktpersona: Zane Praņevska, +371 26595334, e-pasts: zanepra@tvnet.lv

Lai aplūkotu fotogaleriju, uzklikšķiniet uz bildes:
(foto – Lauris Vīksne, Neils Balgalis, Kristīne Ivanova, Latgales plānošanas reģiona un tematisko ciemu personīgie arhīvi)