utrehta

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Ultrehtu (Nīderlande)

Latgales plānošanas reģions Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros no 2016. gada 16.februāra līdz 18.februātim rīko pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju vizīti uz Ultrehtu (Nīderlade).
Vizīte tiek organizēta ar mērķi popularizēt vietējo produkciju un radīt tai jaunu noieta tirgu caur sadarbības veicināšanu.
Braucienā laikā tiks apskatīti uzņēmējdarbības aspekti Nīderlandē, sadarbības specifika kokakpstrādes, metalapstrādes, plastmasas pārstrādes un ražošanas, tekstilrūpniecības un IT jomās.

Vizītes darba kārtība:

16.03.2016 – ceļš Daugavpils-Ultrehta; ESEF izstādes apmeklējums;
17.03.2016 – ESEF European subcontracting and engineering fair) izstādes apmeklējums, B2B tikšanās, tikšanās LIAA Nīderlandes pārstāvniecībā Hāgā, seminārs “Uzņēmējdarbības aspekti Nīderlandē”;
18.03.2016 – Ultrehtas Tirdzniecības un rūpniecības kameras apmeklējums, ceļš Ulterhta – Daugavpils

Aviobiļešu (Rīga-Amsterdama-Rīga), autobusa (Daugavpils-lidosta-Daugavpils) un viesnīcas izdevumi Ultrehtā tiek segti no projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” līdzekļiem.
Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots.
Lūdzam pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikumu un sūtot e-pastu uz sarmite.teivane@latgale.lv līdz 2016.gada 24.februārim plkst. 16.00

Sīkāka informācija pa tālruni 65428111.