oslo

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Oslo (Norvēģija)

Latgales plānošanas reģions Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros no šī gada 5.oktobra līdz 7.oktobrim rīko pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju vizīti uz Oslo (Norvēģija).
Vizīte tiek organizēta ar mērķi popularizēt vietējo produkciju un radīt tai jaunu noieta tirgu caur sadarbības veicināšanu.
Vizītes darba kārtībā ir plānots tikties ar uzņēmējiem, kas darbojas kokakpstrādes, metālapstrādes un tekstilapstrādes jomās.

Vizītes darba kārtība:
5.10.2015 ceļš Daugavpils – Oslo, semināri par sadarbību ar Norvēģiju
6.10.2015-7.10.2015 individuālās tikšanās ar nozaru uzņēmējiem, tīklošana, tikšanās ar LIAA pārstāvniecības Norvēģijā pārstāvjiem
7.10.2015 ceļš Oslo – Daugavpils

Vizītes darba valoda – angļu valoda.

Aviobiļešu (Rīga-Oslo-Rīga vai Viļņa-Oslo-Viļņa), autobusa (Daugavpils – lidosta-Daugavpils) un viesnīcas izdevumi Oslo tiek segti no projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” līdzekļiem.
Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots.
Lūdzam pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikumu un sūtot e-pastu uz sarmite.teivane@latgale.lv līdz 2015.gada 9.septembrim plkst. 12.00

Sīkāka informācija pa tālruni 65428111.