mazpolija

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Mazpolijas reģionu

Latgales plānošanas reģions Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas „Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm” projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” ietvaros no šī gada 2.decembra līdz 4.decembrim rīko pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju vizīti uz Poliju.

Vizīte tiek organizēta ar mērķi popularizēt vietējo produkciju un radīt tai jaunu noieta tirgu caur sadarbības veicināšanu.
Vizītes darba kārtībā ir plānots apmeklēt Mazpolijas reģiona uzņēmumus, kas darbojas kokapstrādes, pārtikas ražošanas, bioloģiskās lauksaimniecības, kā arī pārtikas un rūpniecības preču vairumtirdzniecības jomās.

Vizītes darba kārtība:
2.12.2014 ceļš Daugavpils – Krakova
3.12.2014 individuālās tikšanās ar uzņēmējiem, tīklošana;
4.12.2014 Mazpolijas reģiona uzņēmumu apmeklējums; ceļš Krakova- Daugavpils

Vizītes darba valoda – angļu/krievu valodas.

Transporta (autobusa) un viesnīcas izdevumi tiek segti no projekta „Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde” līdzekļiem.

Grupas dalībnieku skaits ir ierobežots.

Lūdzam pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikumu un sūtot e-pastu uz sarmite.teivane@latgale.lv līdz 2014.gada 21.novembrim plkst. 12.00

Sīkāka informācija pa tālruni 29118992.