Biedrība “Zelda” piedāvā bezmaksas palīdzību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem

Biedrība “Zelda” piedāvā bezmaksas palīdzību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem

No 2016. gada 1. jūnija līdz 31. oktobrim RC ZELDA īsteno Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītu un no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem finansētu projektu “Cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem pašnoteikšanās stiprināšana”. Projekta mērķis ir nodrošināt bezmaksas juridisko palīdzību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un viņu tuviniekiem, kā arī analizēt konstatētās problēmas, informējot par tām sabiedrību un atbildīgās valsts un pašvaldību iestādes.

Projekta ietvaros RC ZELDA nodrošina bezmaksas juridiskās konsultācijas ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kuram pašam vai kura tuviniekam ir garīga rakstura traucējumi.

Ja Tev ir jautājumi par rīcībspējas ierobežošanu, pārskatīšanu vai atjaunošanu sociālajiem pakalpojumiem un sociālo palīdzību savu tiesību aizsardzības iespējām bērnu tiesību aizsardzību vai citi jautājumi, un tev ir garīga rakstura traucējumi (psihiska saslimšana vai intelektuālās attīstības traucējumi) vai tu atbalsti cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem, piesakies uz juridisko konsultāciju biedrībā RC „ZELDA”, zvanot pa tālruņiem 22062460, 26750303, 67442828. Konsultācijas sniedzam Mārupes ielā 4 – 31 (Āgenskalns), Rīgā, tikai ar iepriekšēju pierakstu.

Kādu palīdzību var saņemt? Konsultācijas pa tālruni vai tikšanās laikā, dokumentu sagatavošana, pārstāvība valsts un pašvaldību iestādēs, atsevišķās lietās pārstāvība tiesā. Visu juridisko palīdzību sniedzam bez maksas!
Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt juristei Annijai Mazapša (tālr.: 22062460) vai juristei Santai Skirmanei (tālr.: 27650303) vai rakstīt e-vēstuli uz zelda@zelda.org.lv

Biedrība “Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “ZELDA”” ir dibināta 2007. gadā ar mērķi veicināt cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem (gan cilvēku ar intelektuālās attīstības traucējumiem, gan cilvēku ar psihiskām saslimšanām) tiesību ievērošanu un interešu aizstāvību. Savu mērķi īstenojam, pārstāvot personu ar garīga rakstura traucējumiem intereses valsts un pašvaldību institūcijās, sniedzot bezmaksas juridisko palīdzību, nodrošinot atbalstu lēmumu pieņemšanā, kā arī veicot pētījumus un politikas analīzi. Tāpat RC ZELDA sniedz atzinumus iestādēm personu ar garīga rakstura traucējumiem tiesību jomā, kā arī izglīto dažādas mērķa grupas par cilvēktiesību minimālajiem standartiem.

Publicēts 06.07.2016.