Rūķīšu ciems


Rūķīšu ciems ir paslēpies Latgales vienā no burvīgākajiem novadiem. Tas ir pavisam neparasts ciems… Rūķīšu ciemu var atrast tikai izredzētie – tie, kuri prot sirsnīgi smieties un vēl arī tie, kuriem dzīvespriekā mirdz acis, pārējie Rūķīšu ciemam pabrauc garām, to pat nepamanot…

Ja izdosies atrast Rūķīšu ciemu un iekļūt tajā, jums pavērsies pārsteidzošā Rūķīšu pasaules lauku burvība!

Rūķīšu ciema apmeklētājiem piedāvājam naktsmītnes divās guļbaļķu mājās, svinību telpas lieliem un maziem pasākumiem un ēdināšanas pakalpojumus..

Rūķīšu ciemā var baudīt pirtspriekus divās dažādās pirtīs. Īpaši iecienīta ir melnā dūmu pirts ar ozola kublu brīvā dabā. Ciema saimniece no sirds iesaka ieplānot šim apmeklējumam vairāk laika un pieteikt naktsmājas, jo pēc smaržīgā un veselīgā „pēriena” melnajā dūmu pirtī, kas smaržo gluži tāpat kā sendienās, un nesteidzīgās atpūtas ozola kublā zem klajas debess, veldzējošas peldes dīķī vai ziemā āliņģī, prom braukt negribēsies un, patiesībā, būs jau arī pārāk vēls, lai kaut kur dotos…. Turklāt paliekot, agri no rīta var doties uz copi, pēc tam netraucēti sauļoties, peldēties un vizināties ar laivu vai ūdensvelosipēdu. Rūķīšu ciemā ir vieta piknikam, telšu vietas, smilšu volejbola laukums un rotaļu laukums bērniem.

Ja apciemosiet Rūķīšu ciemu siltā un saulainā laikā, pusdienas tiks uzklātas zem Lielā ozola platajiem zariem. Saimnieces pasniegtais ēdiens ir bauda gan acīm, gan vēderam, jo Rūķīšu ciemā seko jaunākajām pasaules tendencēm ēdienu gatavošanā, ne mirkli nepazaudējot vietējās identitātes garšu no pašu izaudzētiem produktiem. Īpašs piedāvājums – iespēja nobaudīt paša Saimniekrūķa uz ugunskura vārītu zivju zupu.

Vai tev mājās ir kāds rūķītis, kurš meklē sev jaunu mājvietu? Tagad tāda vieta ir – Rūķīšu ciems Rugāju novadā. Atved savu rūķīti mājās! Gaidām visdažādākos rūķīšus – katram atradīsies sava vieta mūsu kolekcijā gan iekštelpās, gan apkārtnē! Pateicībā par dāvanu, mēs, savukārt, tevi pacienāsim ar Rūķīšu laimes cepumiņu un īpašo Rūķīšu spēka un mīlestības tēju.

Lai viss izdotos kā aprakstīts, apmeklējumu aicinām iepriekš saskaņot!

Atrašanās vieta: „Rūķīši”, Egļusala, Rugāju pagasts, Rugāju novads, GPS: 56.9904455, 27.1303763

Kontaktpersona: Margita Štāle-Krēmere, e-pasts: zs.rukisi@inbox.lv , T. +371 29197821, vairāk www.draugiem.lv/rukisi