Piedalies konkursos un vinnē lielisku atpūtu Zilo ezeru zemē!


Tu sapņo par mierpilnām brīvdienām tuvāk dabai, ezeriem, krāšņiem saullēktiem un saulrietiem? Nemeklē tās aiz trejdeviņām jūrām! Skaistākās brīvdienas tevi sagaida Latgalē, Aukštaitijā un Vitebskas apgabalā!

Latgales plānošanas reģions sadarbībā ar radio SKONTO un TOP RADIO projekta BELLA DVINA 2 ietvaros, ko finansē Eiropas Savienība Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas ietvaros no 21.maija līdz 1.jūnijam TOP RADIO un no 28.maija līdz 1.jūnijam radio SKONTO organizē konkursu – „Brīvdienas Latgalē”!

Līdz ar konkursa sākumu, katru dienu TOP RADIO no plkst. 13.00 līdz 14.00 un radio SKONTO no plkst. 8.00 līdz 9.00 izskanēs jautājums par Latgali. Pareizās atbildes autors saņems lieliskas balvas jaukai atpūtai Latgalē. Kopumā konkursam TOP RADIO ir sagatavoti desmit jautājumi un konkursam radio SKONTO – pieci jautājumi.

Aicinām ikvienu klausītāju piedalīties konkursā un vinnēt
lielisku atpūtu Zilo ezeru zemē!

Cieņā,
Jūsu Latgales plānošanas reģions

Konkursi tiek organizēti Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. LLB-1-098 “Tūrisma attīstības veicināšana Latgales-Utenas-Vitebskas pārrobežu reģionos” (BELLA DVINA 2) ietvaros. Projekta kopējais budžets ir 1 789 387 EUR. No šīs summas 90% – 1 610 448,30 EUR (1 131 887,40 LVL) ir Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalsts. Par šī dokumenta saturu atbild Latgales plānošanas reģions, un tas nevar tikt uzskatīts par Eiropas Savienības oficiālo viedokli.