Baltkrievijas pilsētā Polockā notiks starptautiskais tūrisma forums

2013.gada 16.-17. Maijā Polockā, Baltkrievijā, notiks starptautiskais tūrisma forums “Pārrobežu sadarbība kā pamats tūrisma galamērķu Bella Dvina un Baltijas Ezeru zeme sekmīgai attīstībai”, kurā piedalīsies 90 tūrisma nozares specialisti un tūrisma pakalpojumu sniedzēji no Latgales reģiona (Latvija), Utenas apriņķa (Lietuva) un Vitebskas apgabala (Baltkrievija).

Starptautiskais tūrisma forums tiek organizēts Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. LLB-1-098 “Tūrisma attīstības veicināšana Latgales-Utenas-Vitebskas pārrobežu reģionos” (BELLA DVINA 2) ietvaros.

Tūrisma foruma mērķis ir iepazīstināt Latgales reģiona, Utenas apriņķa un Vitebskas apgabala tūrisma potenciālu, attīstības virzienus un tūrisma attīstības perspektīvas, kā arī apspriest un noteikt pārrobežu sadarbības iespējas tūrisma nozarē un kopējos tūrisma attīstības virzienus.

Dalība forumā, ceļa izdevumi, ēdināšana un naktsmītnes tiks apmaksātas no projekta BELLA DVINA 2 budžeta līdzekļiem.

Ņemot vērā, ka dalība forumā ir pieejama pilnīgi visiem interesentiem, lūdzam, iepazīties ar pielikumā esošo tūrisma foruma programmu un pieteikties līdz š.g. 19.aprīlim, sazinoties ar projekta BELLA DVINA 2 vadītāju Tatjanu Kozačuku pa e-pastu tatjana.kozacuka@latgale.lv vai mob.tālruni +371 26395176.

Forumā ir paredzēta tikai 30 Latgales reģiona tūrisma nozares pārstāvju dalība. Lūdzam interesentus laicīgi pieteikties, vietu skaits ir ierobežots.

Cienījamie Latgales tūrisma speciālisti, uzņēmēji, pašvaldības darbinieki un visi citi, kuri ir ieinteresēti piedalīties šajā forumā! Esiet aktīvi un laicīgi piesakiet savu dalību!

Šis forums tiek organizēts Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. LLB-1-098 “Tūrisma attīstības veicināšana Latgales-Utenas-Vitebskas pārrobežu reģionos” (BELLA DVINA 2) ietvaros. Projekta kopējais budžets ir 1 789 387 EUR. No šīs summas 90% – 1 610 448,30 EUR (1 131 887,40 LVL) ir Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas atbalsts.