Seminārs par bezemisiju tehnoloģiju un atjaunīgo energoresursu risinājumu integrēšanu publiskajā infrastruktūrā

Biedrība “Zaļā brīvība” sadarbībā ar Daugavpils valstspilsētas pašvaldību aicina piedalīties seminārā pašvaldību darbiniekiem par bezemisiju tehnoloģiju un atjaunīgo energoresursu  risinājumu integrēšanu publiskajā infrastruktūrā. Seminārs tiks veidots kā praktiskā nodarbība ar mērķi paaugstināt pašvaldību darbinieku kapacitāti, lai aktīvāk integrētu atjaunīgos energoresursus, energoefektivitātes uzlabošanas pasākumus un bezemisiju tehnoloģijas būvniecības dokumentācijā.

Apmācības noritēs, izmantojot dizaina domāšanas pieeju, un tās vadīs eksperti no SIA “Ekodoma”. Semināra dalībnieki tiks izvesti cauri visam plānošanas procesam, kā nonākt līdz bezemisiju un atjaunīgo energoresursu tehnoloģiju un energoefektivitātes uzlabošanas pasākumu integrēšanai projektos.

Seminārs notiks 10. maijā Daugavpils valstspilsētas pašvaldības konferenču zālē, Krišjāņa Valdemāra ielā 1, Daugavpilī no plkst. 9.00 līdz plkst. 12.00.

Seminārs tiek organizēts LIFE programmas projekta “RePower the Regions: Ambitious and inclusive clean energy plans for repowering the just transition regions” (projekta Nr. 101120862 — LIFE22-CET-RePower the Regions) ietvaros.

Lai piedalītos, lūdzam reģistrēties šeit.

Informāciju sagatavoja:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības
Attīstības departaments