Piesakies erudīcijas konkursam un iegūsti par Eiropas Parlamenta vēlēšanām zinošākās Latvijas mācību iestādes titulu!

Piesakies erudīcijas konkursam un iegūsti par Eiropas Parlamenta vēlēšanām zinošākās Latvijas mācību iestādes titulu!

Tiešsaite pasākumam: ps.xbalt.com/prata-speles/

8. jūnijā visā Eiropā un Latvijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kad miljoniem eiropiešu piedalīsies Eiropas demokrātijas nākotnes veidošanā Eiropas vēlēšanās.

Tā ir unikāla iespēja mums visiem kopā lemt par Eiropas Savienības nākotni. Balsot vienmēr ir svarīgi — gan vietējā, gan valsts, gan Eiropas līmenī. Tā ir lieliska iespēja paust viedokli par sev svarīgiem jautājumiem.

Gatavojoties šim nozīmīgajam notikumam EUROPE  DIRECT Dienvidlatgale centrs sadarbībā ar Eiropas Parlamenta biroju Latvijā un Konrāda Adenauera fondu, 29. maijā aicina ikvienu Latvijas mācību iestādi plkst. 13:00 pievienoties izzinošai spēlei, lai pārbaudītu savas zināšanas par Eiropas Savienību un Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Piedaloties tiešsaistes erudīcijas konkursā – “PRĀTA SPĒLES”, būs iespēja iegūt gan balvas, gan par Eiropas Parlamenta vēlēšanām zinošākās Latvijas skolas titulu!

Erudīcijas konkursā var piedalīties ikviena Latvijas mācību iestāde vai jauniešu biedrība ar neierobežotu komandu skaitu, iepriekš piesakoties: ej.uz/eddpagalmasvetki24.

Pusstundas garumā kopā būsim VISA LATVIJA!

 

Vēlam veiksmi!

Prāta Spēles pieslēgšanās pamācība


Aktuālo informāciju par Europe Direct Dienvidlatgale centra darbību un pakalpojumiem var uzzināt LPR tīmekļa vietnē www.lpr.gov.lv sadaļā Europe Direct Dienvidlatgale, Facebook @EuropeDirectDienvidlatgale. Europe Direct Dienvidlatgale centrs atrodas Saules ielā 15, Daugavpilī.

Papildu informācija: Oskars Zuģickis, “EUROPE DIRECT Dienvidlatgale” centra vadītājs, t.: 26565858, e-pasts: oskars.zugickis@lpr.gov.lv