No jūnija būs izmaiņas vienā reģionālo autobusu maršruta Rīga–llūkste–Daugavpils reisā

Atsaucoties iedzīvotāju ierosinājumam, no šī gada 15. jūnija būs izmaiņas reģionālās nozīmes autobusu maršrutā Rīga–llūkste–Daugavpils, kas ļaus pasažieriem nepieciešamības gadījumā veikt pārsēšanos starp dažādu autobusu maršrutu reisiem un ērtāk nokļūt no Subates uz Jēkabpili.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 6135 Rīga–llūkste–Daugavpils autobuss reisā, kas katru dienu plkst. 14.35 izbrauc no Rīgas, palielinās braukšanas ātrumu posmā no pieturas Subate, lai galapunktā Ilūkstes autoostā turpmāk iebrauktu piecas minūtes agrāk – plkst. 18.45 (iepriekš – plkst. 18.50). Pasažieriem būs iespēja turpināt ceļu uz Jēkabpili ar autobusu reģionālās nozīmes maršruta nr. 7897 Daugavpils–Zasa–Jēkabpils reisu, ko SIA “Tukuma Auto” plkst. 18.10 uzsāk no Daugavpils autoostas.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos autobusu maršrutos nodrošina SIA “Daugavpils autobusu parks”. Izmaiņas ATD saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Saskaņā ar Sabiedriskā transporta pakalpojumu likuma 5.panta piektajā daļā noteikto, ATD kompetencē ir  izstrādāt, pārzināt un plānot maršrutu tīkla reģionālās nozīmes maršrutus, nodrošināt sabiedriskajam transportam no valsts budžeta iedalīto finanšu līdzekļu administrēšanu un piešķiršanu Ministru kabineta noteiktajā kārtībā un organizēt sabiedriskā transporta pakalpojumus reģionālās nozīmes maršrutos.

Papildu informācijai:
Sanita Heinsberga
VSIA “Autotransporta direkcija”
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: +371 67356129
E-pasts: sanita.heinsberga@atd.lv