Aicina pieteikties 3 dienu NVO plenēram Preiļu pusē

Lai attīstītu pilsoniskas sabiedrības prasmes kopienu līderos (gan NVO pārstāvju, gan neformālo grupu un pilsoniski aktīvo indivīdu vidū), stiprinātu viņu potenciālu lēmumu pieņemšanā, biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” (DNVOAC) sadarbībā ar Preiļu novada pašvaldību no 2023. gada 27. līdz 29. septembrim Preiļu novada Viesu mājās “Dzeņi” rīko NVO PLENĒRU*.

Plenērs ir mērķtiecīgs 2,5 dienu pasākums pilsoniski aktīvo līderu kompetenču, pilsonisko prasmju stiprināšanai un sadarbības veicināšanai. Apmācību programma, kuru vadīs Vita Brakovska, būs veidota tā, lai veicinātu dalībniekos izpratni par savu kā kopienas līdera un sabiedriskās domas veidotāja lomu un ietekmi savā kopienā, vienlaikus stiprinot pilsoniskās un organizācijas kopējās prasmes, rosinātu dialogu un mudinātu veidot sadarbības, lai stiprinātu organizācijas. Plenēra ietvaros ir plānoti divi bloki: vērsti uz indivīdu – līdera izaugsme, nepieciešamās kompetences un iespēja tās attīstīt, kā arī uz organizācijas attīstību – organizācijas vadība, sadarbība, demokrātisko vērtību nešana multikulturālā vidē, pilsoniskā sabiedrība un tās līdzdalība, veidi, kā to attīstīt, fokusējoties uz reģiona kultūru un vērtību dažādību un izpratni.

Visus interesentus līdz 25. septembrim aicinām reģistrēties pasākumam, aizildot pieteikuma veidlapu: ej.uz/latgalesNVOpleners2023

*Pasākums notiek biedrības “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs” īstenotā projekta “Kompleksi pasākumi Latgales reģiona iedzīvotāju pilsoniskās aktivitātes veicināšanai(Nr.: 2023.LV/NVOF/MAC/098/07) ietvaros, ko finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.

 Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts, iegūtie materiāli tiks izmantoti publicitātes nodrošināšanai.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar DNVOAC vadītāju Oskaru Zuģicki, tālr.: 26565858