Noslēgusies pieteikšanās pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pieteikšanās pieredzes apmaiņas vizītei uz Dāniju

 

Latgales plānošanas reģions Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” iepriekš noteiktā projekta “UZŅĒMĒJDARBĪBAS ATBALSTA PASĀKUMI LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONĀ” ietvaros plāno organizēt pieredzes vizīti, kas tiek organizēta ar mērķi popularizēt vietējo produkciju, un radīt tai jaunu noieta tirgu caur sadarbības veicināšanu, kā arī stiprināt uzņēmumu operacionālo kapacitāti.

Plānots, ka pašvaldību un uzņēmējus pārstāvošo nevalstisko organizāciju pieredzes apmaiņas vizīte tiks organizēta uz Dāniju, Roskildi no 2023.gada 31. maija līdz 3. jūnijam.

Informējam, ka pieteikšanās dalībai vizītēs ir noslēgusies!

Papildus informāciju iespējams saņemt, zvanot projekta pārstāvjiem pa tālruni 29119965 (Ruta Priede) vai 29118992 (Sarmīte Teivāne).

Pasākums tiek rīkots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2014.-2021.gada perioda programmas “Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība” atbalstītā projekta ”Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Latgales plānošanas reģionā” ietvaros.
Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!
#EEANorwayGrantsLatvia